DAJ CYNK

Universal Mobile - wynik współpracy Next Mobile z Universal Group

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4793

Telefon komórkowy jest urządzeniem, z którym ciężko jest nam się rozstać. Służy zarówno do kontaktu z bliskimi i dostarczania rozrywki, jak również jest narzędziem niezbędnym w pracy. Wie o tym Next Mobile, który oferuje przedsiębiorcom założenie własnych sieci komórkowych. Z oferty skorzystała ostatnio firma Universal Group.

Do niedawna ciężko było uzyskać powszechny dostęp do usług MVNO (z ang. mobile virtual network operator, operator wirtualnej sieci komórkowej), chyba że dysponowało się własnym zespołem do obsługi projektu integracji z którymś z dużych operatorów telekomunikacyjnych oraz odpowiednio dużym budżetem. Firmy nie miały jednak szerokiego wyboru wśród ofert dostawców i musiały zadowolić się ogólnodostępnymi pakietami. Usługi MVNO są obecnie powszechnie dostępne w Polsce, między innymi za sprawą firmy Next Mobile, i przedsiębiorstwa zaczęły korzystać z oferowanych przez nie możliwości.

Nie tak dawno informowaliśmy naszych Czytelników o starcie usług Next Mobile, gdzie można założyć własną sieć komórkową. Wystarczy dobry pomysł, między innymi na nazwę i ofertę, a resztą zajmie się ta firma.

Zobacz: [Aktualizacja] Next Mobile umożliwia tworzenie własnych, spersonalizowanych sieci komórkowych

Z szansy stworzenia własnej sieci komórkowej skorzystała ostatnio firma Universal Group, zajmująca się transportem i spedycją. Dopasowana indywidualnie oferta została uszyta na miarę, spełniając potrzeby zarówno pracodawcy, jak i jego pracowników. Powstał w ten sposób pakiet rozwiązań, będący odpowiedzią na wyjątkowe potrzeby firmy, której pracownicy pokonują długie, międzynarodowe trasy. Dzięki współpracy firm Next Mobile i Universal Group powstała marka Universal Mobile, charakteryzująca się atrakcyjnymi pakietami Internetu w całej Unii Europejskiej, stworzonymi dla kierowców często przebywających poza granicami kraju.

- Pomysł stworzenia sieci Universal Mobile powstał z inicjatywy kierowców przebywającego na kilkutygodniowych wyjazdach służbowych, którym Internet umożliwia zarówno kontakt z najbliższymi, jak i rozrywkę. Oczywiście sprawna komunikacja dyspozytorów z załogami pojazdów pełni najważniejszą rolę. Oferta kierowana jest zarówno do pracowników, jak i pracodawców, którzy mają potrzebę ciągłej komunikacji oraz korzystania z połączeń internetowych, a także dla ludzi planujących dłuższe wyjazdy zagraniczne z potrzebą korzystania z Internetu na terenie UE.

- powiedziała Katarzyna Rząd, prezes spółki Universal Group

W Universal Mobile możemy wybrać zarówno ofertę z umową bezterminową, jak również podpisać kontrakt na 12 miesięcy, oszczędzając w ten sposób na opłacie aktywacyjnej. Ta przy umowie bezterminowej wynosi 29 zł, natomiast przy umowie terminowej spada do 1,23 zł (brutto). Szczegóły dostępnych taryf przedstawia poniższa tabela.

Taryfa 5GB 10GB 20GB 30GB
Opłata miesięczna 69,00 zł brutto
(56,10 zł netto)
134,00 zł brutto
(108,94 zł netto)
279,00 zł brutto
(226,83 zł netto)
399,00 zł brutto
(324,39 zł netto)
Limit danych w UE 5 GB 10 GB 20 GB 30 GB
Limit danych w kraju 2 GB 2 GB 2 GB 2 GB

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie www.UniversalMobile.pl.

Zobacz: Oferta rodzinna Play z darmowym Internetem nawet przez 9 miesięcy
Zobacz: Nowa oferta Orange - pełne miłości Orange Love i wiosenne Orange TV
Zobacz: Plus promuje ofertę internetu światłowodowego w pakiecie z mobilnym

Źródło zdjęć: Universal Mobile

Źródło tekstu: Next Mobile, Universal Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu