DAJ CYNK

T-Mobile: SMS-y bez limitu do wszystkich oraz Internet w nowym Jump! MIX

27.02.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10237

Ważne 3

12

T-Mobile wprowadza nową ofertę Jump! MIX dla osób lubiących być w stałym kontakcie z bliskimi. Co miesiąc klienci otrzymają SMS-y bez limitu do wszystkich sieci oraz Internet LTE do wykorzystania przez całą umowę. Nowa oferta rusza 2 marca.

T-Mobile wprowadza nową ofertę Jump! MIX dla osób lubiących być w stałym kontakcie z bliskimi. Co miesiąc klienci otrzymają SMS-y bez limitu do wszystkich sieci oraz Internet LTE do wykorzystania przez całą umowę. Nowa oferta rusza 2 marca.

W ramach taryfy Jump! MIX T-Mobile oferuje trzy opcje różniące się wysokością miesięcznego doładowania w zależności od potrzeb: MIX 25, MIX 35 oraz MIX 50. Wszystkie taryfy Jump! MIX zostały wyposażone w usługę nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci, a dodatkowo w wyższych opcjach użytkownicy mają teraz do dyspozycji także pakiet danych (odpowiednio 250 MB w MIX35 lub 500 MB w MIX50) do wykorzystania w sieci LTE.

W ofercie Jump! MIX w T-Mobile klienci mają do wyboru smartfony do wygodnego surfowania w Internecie, takie jak Samsung Galaxy Core 2, Microsoft Lumia 535, Acer Liquid Z205 czy Alcatel One Touch Pop C7 dostępne już od 9 zł. Decydując się na opcję z tańszym telefonem klient otrzyma jeszcze bardziej atrakcyjną cenę urządzenia.

Także od 2 marca klienci mogą skorzystać z pakietów internetowych w roamingu - Travel & Surf na terenie Unii Europejskiej. Do wyboru są dwa pakiety wielkości 20 MB i 100 MB ważne odpowiednio 24 godziny i 72 godziny. Koszt pierwszego pakietu to 9,90 zł. Za drugi pakiet klient zapłaci 29,90 zł.

Nazwa taryfy

Jump! MIX 25

Jump! MIX 35

Jump! MIX 50

Kwota minimalnego doładowania

25 zł

35 zł

50 zł

Liczba doładowań

24

24

24

Twoje usługi Jump! MIX (przez całą umowę)

SMS-y bez limitu

Internet LTE 250 MB; SMS-y bez limitu

Internet LTE 500 MB; SMS-y bez limitu

Opłata za usługi (pobierana cyklicznie z doładowania)

10 zł

15 zł

20 zł

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
64. ~kali
0

2015-03-02 13:41:44

Mnie tam Tm nigdy nie przekręcił, a że wysyłam głównie smsy to opcja jak najbardziej mi sie podoba

Odpowiedz

63. grzech_25
0

2015-03-02 09:27:54

pabklos1 - tak prawda. Tu troszke opinii:

Odpowiedz

62. ~Baja Faja
0

2015-03-02 09:02:23

@62 masz racje

Odpowiedz

61. ~jojo
0

2015-03-02 01:11:01

At.60). Święta prawda :)

Odpowiedz

60. ~pabklos1
1

2015-03-01 19:52:41

Podobno t-mobile oszukuje najbardzoej ze wszyskich sieci,czy to prwda??

Odpowiedz

59. ~SiMoN
1

2015-03-01 17:21:40

szkoda, że te 250 MB nie jest w prędkości 5G :D, śmiech na sali, strasznie małe te pakiety danych.

Odpowiedz

58. ~toms
1

2015-03-01 07:11:48

Kiedys mówiłem że nie potpisze juz żadnej umowy ale chyba myliłem się. Ta oferta tmobile jest naprawdę dobra i cofam swe słowa i jutro ode do salonu po tego mixa dla siebie i żony a dla dzieci wezmę po TakTaku.Wam tesz radzę nie oceniać pochodnie ofert bo te z pozoru slabe mogom okazać sie najkorzystniejszymi

Odpowiedz

57. ~Caĺm7
0

2015-03-01 03:51:11

250MB na operze mini wystarczy na długo :-D

Odpowiedz

56. ~mac
0

2015-02-28 22:09:31

To dziś jest prima aprilis? Myślałem, ze jeszcze luty :p Czy w tej firmie na prawdę nikt nie widzi jak się z nich śmieją?

Odpowiedz

55. ~olo
1

2015-02-28 20:48:52

at.54. raz na kwartał:-D

Odpowiedz

54. ~czyvzy
0

2015-02-28 20:29:44

Te 250MB po LTE to dziennie??

Odpowiedz

53. wlo
-4

2015-02-28 20:14:50

52 - to w celach archiwalnych czy co?

Odpowiedz

52. ~DanielR
-2

2015-02-28 20:10:42

toms - ja coś takiego mówiłem? Ja szyderczo wyrażałem się o tych, którzy mimo odgrażania się, ciągle używają TT - bo to wskazują statystyki! Widać pisali nie użytkownicy TT tylko wszyscy, nawet ci, którzy TT nie używają ;-) O wszystkim można pamiętać, w szczególności o tym co dla rynku Plej zrobił... I tylko dlatego przenosić numery. Nie pamiętam natomiast, żebym mówił o niepamięci użytkowników Simplusa - bo w sumie o ofertach prepaid niewiele mówiłem. Najczęściej jednak raczej niepoważnie. Bo jak poważnie dyskutować z komentarzami o upadku operatorów po wprowadzeniu opłaty za sprawdzenie stanu konta albo jakiejś awarii (szczerze - nie pamiętam co to za awaria poważna była)? Lata minęły a jakoś żaden z operatorów nie upadł, a nawet niewielu klientów stracił po tych "aferach" o ile w ogóle ;-)

Odpowiedz

51. wlo
-3

2015-02-28 15:15:37

toms - prawie 9 milionów aktywnych (!) kart prepaid ma Era... Ktoś jej podskoczy? Nie sądzę. Więc po co te durne dyskusje o 4 groszach i ich wpływie na upadek operatora toczyć?

Odpowiedz

50. ~
-3

2015-02-28 14:51:52

Oferta jak oferta. Ja jestem zadowolony z usług i cen w tmobile i nie zamierzam zmieniać operatora.Szczególnie abonamenty są korzystne.

Odpowiedz