DAJ CYNK

iPhone jak nowy za 1 zł. T-Mobile rusza z ofertą SMARTFON re:GENERACJA

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi


Ceny najnowszych iPhone’ów mogą zniechęcać, więc może, zamiast nich, wybrać któryś ze starszych modeli, a do tego za złotówkę? Od teraz jest to możliwe w T-Mobile. Operator ruszył z akcją „Smartfon regeneracja”, dzięki której za symboliczną złotówkę klienci będą mogli kupić w abonamencie odnowione egzemplarze iPhone’ów, objęte dwuletnią gwarancją.

Ogłaszając swoją akcję, T-Mobile wskazuje na jej ekologiczny i oszczędnościowy charakter. Operator odnawia, testuje, a następnie oferuje za złotówkę w abonamentach trzy modele telefonów marki Apple – iPhone’a 6S, 7 i 8. T-Mobile gwarantuje, że urządzenia te będą solidnie służyć nowym użytkownikom. Oferta „Smartfon regeneracja” ma być stale rozszerzana o kolejne modele.

Zobacz: Ile dni musi pracować Polak, aby zarobić na iPhone’a 12 Pro? Index 2020

T-Mobile: odnowione iPhone’y za złotówkę. Nowa oferta „Smartfon regeneracja”

Są prawie jak nowe

T-Mobile przekonuje, że urządzenia dostępne w tej ofercie po gruntownym odnowieniu są prawie jak nowe – mają tylko nieznaczne ślady użytkowania, a ich wszystkie komponenty zostały odpowiednio przetestowane. Modele są objęte 24-miesięczną gwarancją, mają nowe, oryginalne ładowarki i w większości mają nowe baterie. 

Zawartość pudełka zobaczyć możecie na naszym filmie:

Zobacz: Startuje przedsprzedaż dwóch kolejnych iPhone'ów 12: mini i Pro Max

T-Mobile: odnowione iPhone’y za złotówkę. Nowa oferta „Smartfon regeneracja”

Jakie modele i w jakiej taryfie?

W eko-ofercie T-Mobile dostępne są obecnie trzy modele urządzeń Apple: 

  • iPhone 6S (w wersjach 32 i 64 GB), 
  • iPhone 7 (32 GB),
  • iPhone 8 (w wersjach 64 i 256 GB). 

Można je nabyć za symboliczną złotówkę przy abonamencie z taryfą M w przypadku modeli 7 i 8, a w przypadku iPhone’a 6S zarówno w M, jak i S. W taryfie M klienci otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz internet bez limitu gigabajtów (15 GB internetu w pełnej prędkości, a po przekroczeniu limitu w danym cyklu prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do maksymalnie 1 Mb/s). 


Operator przekonuje, że smartfony za 1 zł dostępne są w korzystnym cenowo abonamencie. W przypadku iPhone’a 6S 32 GB miesięczna opłata wynosi 85 zł w taryfie S, a w taryfie M – 95 zł, abonament w przypadku iPhone’a 6S 64 GB w taryfie M to również 95 zł. Z kolei dla iPhone’a 7 to 105 zł, dla iPhone’a 8 (64 GB) – 135 zł, a dla iPhone’a 8 (256 GB) – 145 zł. Pełną ofertę znaleźć można tutaj.

Zobacz: T-Mobile na święta: smartfony i smartwatche w promocji „że ho ho!”

A co z serwisem?

Gwarancji na zakupione w akcji T-Mobile odnowione iPhone’y udziela firma Symphony S.A. (adres: ul.  Młynarska 42, 01-171 Warszawa). Czas gwarancji to 24 miesiące od daty zakupu – na telefon – oraz 6 miesięcy na akcesoria z zestawu. Firma ta będzie świadczyć usługi serwisowe po dostarczeniu całego zestawu wraz z oryginalną karta gwarancyjną. Serwis podejmuje się wykonać naprawy w ciągu 5 dni, możliwa jest też wymiana telefonu, gdy nie uda się go naprawić. Firma Symphony zapewnia ponadto usługę wymiany baterii.

Gwarancja nie obejmuje naturalnego zużycia materiałów i elementów eksploatacyjnych (np. baterii) i uszkodzeń mechanicznych, w tym także zalania, zawilgocenia czy porysowania.

Zobacz: iPhone 12 lepiej znosi upadki od poprzednika. Pomogła ceramiczna ochrona ekranu
Zobacz: Apple iPhone 12 - bateria jest do niczego?
Zobacz: iPhone 12 - farba odchodzi samoistnie. Apple nie komentuje

Ankieta
8%
17%
23%
47%
4%

Wszystkich głosujących: 1031

Źródło ankiety: iPhone jak nowy za 1 zł. T-Mobile rusza z ofertą SMARTFON re:GENERACJA

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu