DAJ CYNK

Netflix w prezencie na 6 miesięcy dla klientów T-Mobile

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10416

T-Mobile Netflix prezent 6 miesięcy

Od 5 maja 2020 roku nowi i obecni użytkownicy ofert T-Mobile M w zestawie otrzymają darmowy dostęp do platformy Netflix na okres sześciu miesięcy. Dotyczy to zarówno ofert z telefonem, jak i z samą kartą SIM.

Netflix, jako jedna z najbardziej popularnych platform VOD na świecie, oferuje widzom elastyczny dostęp do ulubionych filmów oraz seriali takich jak „Wiedźmin”, „Stranger Things”, „Nasza planeta” czy „Irlandczyk” o dowolnej porze i na dowolnym urządzeniu połączonym z Internetem. Od teraz klienci T-Mobile otrzymają dostęp do platformy Netflix w prezencie na 6 miesięcy przy wyborze oferty „M” za 49 zł miesięcznie (w ofercie bez telefonu, przy uwzględnieniu 10 zł rabatu za obsługę elektroniczną i marketingową). Składają się na nią nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, paczka 15 GB Internetu oraz usługa Supernet Video, która umożliwia oglądanie najpopularniejszych serwisów wideo, takich jak na przykład Netflix, YouTube, vod.pl, TVP Sport czy Amazon Prime Video, bez zużycia pakietu danych.

Zobacz: Kwietniowe wyniki speedtestu: Inea i T-Mobile wciąż na szczycie rankingów
Zobacz: T-Mobile: standard przesyłu danych NB-IoT z ogólnopolskim zasięgiem

T-Mobile Netflix

Z promocyjnej oferty mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i ci, którzy przedłużają umowę lub dokupują kolejną kartę SIM. Klient zobowiązuje się do utrzymywania usługi przez 24 miesiące, jednak przez pierwszych 6 miesięcy nie ponosi z tego tytułu opłat - później opłata wynosi 30 zł miesięcznie. Promocja dotyczy oglądania treści Netflixa w planie podstawowym, czyli z dostępem na jeden ekran. Z oferty można skorzystać, podpisując umowę na 24 miesiące.

Klienci dokupujący kolejną kartę w abonamencie głosowym otrzymają na niej dodatkową zniżkę wynikająca z „Rabatów rodzinnych” – w zależności od umowy będzie to od 5 do 15 zł obniżki na każdej karcie. Oferta będzie dostępna zarówno w wersji tylko SIM, jak i z telefonem dostępnym w sklepie T-Mobile.

Szczegóły można znaleźć w poniższych dokumentach:

Zobacz: Co by tu jeszcze opodatkować? Może Netfliksa i inne serwisy VoD…?
Zobacz: Netflix na majówkę zabierze nas w podróż. Lista nowości w maju 2020

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu