DAJ CYNK

T-Mobile na Happy Fridays – do zgarnięcia 3 GB internetu za darmo

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4432

3 GB za darmo w T-Mobile happy Fridays

Zbliża się piątek, a to oznacza kolejne darmowe gigabajty w T-Mobile w ramach akcji „Happy Fridays”! Tym razem T-Mobile rozdaje paczki po 3 GB.

T-Mobile chce nam dać pozytywne emocje, a trójka podobno daje poczucie szczęścia i radości. Dlatego właśnie od piątku do niedzieli listopada można zgarnąć paczkę 3 GB internetu za darmo. Prezent jest dostępny dla klientów indywidualnych magentowego operatora.

3 GB można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub wysyłając SMS o treści „HF” na numer 80800 (ścieżka z SMS-em nie jest dostępna dla korzystających z taryfy GO!). Prezent jest aktywny od 20 do 22 listopada. Potwierdzenie aktywacji otrzymasz w ciągu 72 godzin od złożenia dyspozycji.

Zobacz: T-Mobile Go! – nowa oferta na kartę
Zobacz: T-Mobile na kartę: darmowe gigabajty? Nie, szaliki

Pakiet dostępny jest dla klientów indywidualnych, korzystających:

  • z abonamentów (taryfa T i T DATA),
  • z ofert MIX (taryfa Frii Mix)
  • oraz „T-Mobile na kartę” (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy).

Niezmiennie abonenci mogą korzystać z bonusowego pakietu do końca danego cyklu rozliczeniowego, zaś klienci ofert na kartę oraz MIX przez 7 dni od momentu aktywacji.

Więcej informacji o cyklicznej akcji „Happy Fridays” możecie przeczytać na stronie operatora. Dobrych emocji nigdy za wiele, a szczególnie teraz są nam potrzebne. Pakiety internetu też się nie zmarnują.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu