DAJ CYNK

Happy Fridays w T-Mobile: „Gdzie jest dziecko” bezpłatnie na 30 dni

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5884

T-Mobile Happy Fridays gdzie jest dziecko za darmo 30 dni

Przed nami piątek i kolejna promocja z cyklu Happy Fridays. Tym razem T-Mobile przygotował prezent w postaci 30 darmowych dni usługi Gdzie jest dziecko.

Podczas wakacji dzieci i młodzież częściej przebywają poza domem, spędzają czas ze znajomymi lub wyjeżdżają na kolonie czy obozy. Większość z nich posiada już swój telefon komórkowy, dzięki czemu rodzice mogą być z nimi w stałym kontakcie. Czasem jednak wystarczy prosta usługa, która pomoże opiekunom zlokalizować podopiecznych. Taką właśnie możliwość daje usługa „Gdzie jest dziecko” w T-Mobile, dzięki której można szybko sprawdzić miejsce przebywania dziecka. Dzięki lokalizacji GSM usługa pozwala znaleźć każdy model telefonu (nie tylko smartfonu), niezależnie od miejsca, w którym się znajduje, a więc nawet w centrum handlowym czy innym zamkniętym pomieszczeniu.

Zobacz: Galaxy Note20 i Galaxy Watch 3 już dostępne w ofercie T-Mobile
Zobacz: T-Mobile ogłasza rabat 30% na akcesoria TelForceOne

W ramach akcji Happy Fridays klienci indywidualni usług abonamentowych oraz ofert MIX i na kartę, którzy nie korzystali jeszcze z usługi „Gdzie jest dziecko”, będą mogli używać jej bezpłatnie przez 30 dni. Dotychczasowi użytkownicy serwisu nie będą mieli limitu lokalizacji, zaś nowi będą mogli sprawdzać położenie jednej wybranej osoby. Tutaj także nie będzie limitu lokalizacji, a ponadto w usłudze będzie zapisany jeden dzień historii sprawdzanych miejsc.

Prosta aktywacja

Jak co tydzień, aktywacji promocyjnej oferty T-Mobile można dokonać w weekend, od piątku 7 sierpnia do niedzieli 9 sierpnia do końca dnia. Osoby zainteresowane tym bonusem mogą odebrać go na dwa sposoby: w aplikacji Mój T-Mobile lub poprzez bezpłatny SMS o treści HF wysłany na numer 80800. Korzystając z opcji SMS, w wiadomości zwrotnej użytkownik otrzyma przekierowanie do strony, która umożliwi aktywację promocyjnej usługi.

Zobacz: Plus już ma Galaxy Note20 i Galaxy Note20 Ultra w ofercie
Zobacz: Huawei AppGallery: pobierz aplikację WP Pilot, dostaniesz za darmo 14 dni pakietu Starter Plus

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu