DAJ CYNK

Happy Fridays: darmowe 5 GB dla klientów T-Mobile

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11711

T-Mobile Happy Fridays 5 GB gratis

Piątek powoli staje się synonimem dodatkowych, darmowych gigabajtów dla klientów T-Mobile. Tym razem jest ich 5 i można je aktywować od najbliższego piątku do niedzieli.

Cotygodniowa akcja Happy Fridays nie traci na popularności – od początku inicjatywy klienci T‑Mobile aktywowali bezpłatne upominki od operatora prawie 9 mln razy. W tym tygodniu ta liczba ma szanse na wzrost, ponieważ już od jutra na użytkowników magentowego operatora w aplikacji „Mój T‑Mobile” będzie czekać darmowa paczka 5 GB Internetu.

Zobacz: Właściciel T-Mobile wyłącza w Niemczech 3G, ale zostawi 2G
Zobacz: [Aktualizacja] Heyah 01: miesiąc odbijasz się od BOK, miesiąc próbujesz stąd uciec

Dostępny w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays pakiet skierowany jest do klientów korzystających z abonamentów, a także użytkowników ofert MIX oraz na kartę. Bonusowa paczka danych będzie czekać na zainteresowanych w aplikacji „Mój T‑Mobile” przez cały weekend, od piątku 25 września do niedzieli 27 września do końca dnia.

Aktywacja prezentu jest bardzo prosta. Po zleceniu uruchomienia pakietu, w ciągu 72 godzin klient otrzyma potwierdzenie przyznania bezpłatnych gigabajtów. Osoby zainteresowane bonusem mogą również odebrać darmowe gigabajty, wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800. Abonenci operatora mogą korzystać z dodatkowych gigabajtów do momentu wystawienia kolejnej faktury, natomiast klienci ofert na kartę oraz MIX przez 7 dni.

Zobacz: Startuje Heroo Mobile, sieć telefonii komórkowej dla dzieci. Będzie chronić najmłodszych przed fonoholizmem, cyberprzemocą, hejtem i FOMO
Zobacz: Orange obniża ceny smartfonów dla klientów przedłużających umowę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu