DAJ CYNK

Smartfony z linii Galaxy S10 w promocyjnych zestawach z elektroniką noszoną Samsunga

15.07.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4559

Ważne 1

0

Smartwatch Galaxy Watch Active, opaska fitness Galaxy Fit lub słuchawki Galaxy Buds – takie prezenty czekają na osoby, które kupią wybrane smartfony Galaxy S10 w nowej promocji Samsunga. Z oferty można skorzystać do 28 lipca.

Promocja Samsunga proponowana jest w następujących zestawach:

  • Samsung Galaxy S10+ Performance Edition (512 GB lub 1 TB) dostępny jest w pakiecie ze smartwatchem Samsung Watch Active,
  • Samsung Galaxy S10 (SM-G973) dostępny jest w pakiecie ze słuchawkami Galaxy Buds,
  • Samsung Galaxy S10+ (SM-G975) dostępny jest w pakiecie z opaską Samsung Galaxy Fit.

Promocja ruszyła dzisiaj, a zakończy się 28 lipca 2019 roku lub po wyczerpaniu puli nagród.

Zobacz: Samsungi Galaxy Note 10 i Note 10+ na nowych wizualizacjach wyglądają przepięknie
Zobacz: Galaxy Note10 z nowymi słuchawkami i ładowarką bezprzewodową

Jak zdobyć pakiet promocyjny?

Aby skorzystać z promocji, należy zakupić u wybranych partnerów handlowych Samsung Galaxy S10+ Performance Edition, Galaxy S10 lub Galaxy S10+ w dniach od 15 do 28 lipca 2019, a następnie aktywować urządzenie do 31 lipca 2019. Kolejnym krokiem jest zalogowanie się w aplikacji Samsung Members, dostępnej w Koncie Samsung i wypełnienie specjalnego formularza najpóźniej do 2 sierpnia 2019 roku. Pula nagród jest ograniczona. O przyznaniu nagrody decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi firmy Samsung. Regulamin promocji, lista autoryzowanych partnerów oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie: promocjes10.samsung.pl.

Zobacz: LG Q60 i Samsung Galaxy A80 w ofertach Plusa
Zobacz: Samsung Galaxy A90 5G trafi do Europy

Samsung Galaxy S10, S10+ i S10+ Performance Edition to najnowsze smartfony z flagowej linii smartfonów Galaxy S. Urządzenia te wyposażone są w niemal bezramkowe ekrany Dynamic AMOLED o przekątnych od 5,8 do 6,4 cala, zaawansowany aparat z szerokokątnym obiektywem i stabilizacją wideo Super steady, funkcję bezprzewodowego ładowania innych urządzeń (z technologią Qi oraz kompatybilnych urządzeń noszonych), oraz dostrojone przez AKG głośniki stereo z technologią Dolby Atmos. Najnowsze Galaxy S dostępne są w wersjach z wbudowanymi pamięciami od 128 GB do niespotykanej dotychczas w świecie smartfonów pojemności 1 TB.

Źródło zdjęć: Samsung

Źródło tekstu: Infoormacja prasowa Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu