DAJ CYNK

Showmax i Storytel w T-Mobile

07.12.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4456

Ważne 1

4

T-Mobile poszerza ofertę usług dodatkowych o nowe serwisy - Showmax i Storytel.



T-Mobile poszerza ofertę usług dodatkowych o nowe serwisy - Showmax i Storytel.

Serwis VOD Showmax dostępny jest w każdej chwili na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Każdy klient T-Mobile (usług abonamentowych i na kartę) będzie mógł korzystać z serwisu przez 90 dni za darmo (19,90 zł miesięcznie po okresie promocyjnym). Dla posiadaczy usługi Supernet Video nie jest naliczany transfer danych podczas korzystania z serwisu.

Storytel to serwis z audiobookami. W tym przypadku (również dla klientów abonamentowych i na kartę) serwis jest darmowy przez 30 dni, a później kosztuje 29,90 zł miesięcznie. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
12. Pajuch
0

2017-12-08 14:29:09

No dobra ale czym tutaj sie jarać? I dodatkowo zajarani, że lepiej niz w play... masakra po 90 dniach i tak trzeba płacić a w ofertach na karte darmowego transferu nie ma. Oferta była by rewelacyjna jak by był transfer free ;)

Odpowiedz

11. panizo
0

2017-12-08 12:19:15

to w sumie wychodxi ze i na karte 3 miechy za friko

Odpowiedz

10. ~
0

2017-12-07 23:45:12

Powinno byc starytel a nie gwarowe storytel.

Odpowiedz

9. f0ku5
1

2017-12-07 19:52:20

@8 - bynajmniej nie równa się przynajmniej

Odpowiedz

8. wlkp
0

2017-12-07 19:37:10

Dla zainteresowanych ,jak ktoś ma już konto i np.korzystał z darmowych 14 dni to z promocji T nie da się skorzystać ,bynajmniej na tym koncie :-)

Odpowiedz

7. ~Bart
0

2017-12-07 18:30:05

Przecież normalnie przez stronę Showmaxa chyba można, bo pojawiła się w płatnościach stosowna opcja. ;) Nie wiem, nie testowałem.

Odpowiedz

6. ~lover
0

2017-12-07 18:25:17

Kocham audiobooki

Odpowiedz

0

2017-12-07 17:50:23

Powinno się dać ale na ten moment nie ma regulaminów i trudno dać jakieś kody czy coś

Odpowiedz

4. wlkp
1

2017-12-07 17:29:45

A sms nie da się jakoś aktywować ?

Odpowiedz

-1

2017-12-07 17:16:58

W aplikacji mój T-Mobile jest i jeśli zarejestrujesz nowy numer też będzie działać

Odpowiedz

2. wlkp
1

2017-12-07 17:04:27

Czy rejestrując nowy numer na kartę w T dostanę Showmax na 90 dni gratis ? Ktoś wie jak to się aktywuje ?

Odpowiedz

1. ~pabloki
1

2017-12-07 16:50:30

hmmmm.... przebili z showmaxem play? play chyba nie daje showmaxa na kartę.

Odpowiedz