DAJ CYNK

Samsung: promocja na telewizor QLED 8K i smartfon Galaxy S20+. Minimum 4 tysiące rabatu

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9474

Samsung: promocja na telewizor QLED 8K i smartfon Galaxy S20+. Minimum 4 tysiące rabatu

Samsung wystartował z promocją, która może zainteresować osoby, poszukujące telewizora 8K i… solidnego smartfonu. Wybierając odbiornik QLED 8K i smartfon Galaxy S20+, można zyskać 4 tysiące rabatu lub więcej.

Kupując telewizor Samsung QLED 8K i smartfon Galaxy S20+ 4G 128 GB można teraz zyskać minimum 4 tysiące rabatu. Oba urządzenia odznaczają się dobrą jakością obrazu, a połączenie ich technologii pozwala w większym stopniu wykorzystać ekosystem Samsunga i potencjał rozdzielczości 8K.

Promocją objęte są wybrane telewizory QLED 8K: Q950T o przekątnej ekranu 65”, 75” i  85”, Q800T o przekątnej 65”, 75” i 82”, a także Q950R w rozmiarach 65”, 75” i 82” oraz smartfon Galaxy S20+ 4G 128 GB. Rabat udzielany jest na zakup telewizora. Produkty objęte promocją dostępne są w uznanych internetowych i stacjonarnych sklepach z elektroniką.

Promocja trwa do 16 sierpnia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy S20+. To nowy król wydajności, który szybko dostaje zadyszki
Zobacz: DxOMark testuje aparaty w Galaxy S20+. Flagowy Samsung wskakuje do pierwszej dziesiątki fotograficznego rankingu

Dlaczego akurat Galaxy S20+?

Galaxy S20+ to flagowy smartfon Samsung wyposażony w aparat o dużych możliwościach. Jedną z zalet tego modelu jest nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K i 24 kl./s. Zarejestrowane smartfonem wideo 8K można podziwiać na dużym ekranie telewizora QLED 8K. 

W tym roku zadebiutowała już trzecia generacja telewizorów Samsunga o rozdzielczości 8K, wykorzystującą 33 mln pikseli. Zarówno w modelach z linii Q950T, jak i Q800T o wysoką jakość obrazu zadba Procesor Quantum 8K. Dzięki wykorzystaniu technologii uczenia maszynowego, w czasie rzeczywistym analizuje on obraz oraz dźwięk i  poprawia je w razie potrzeby.

Na uwagę zasługuje łatwe łączenie Galaxy S20+ z telewizorem. Dzięki funkcji Dotknij i Wyświetl wystarczy dotknąć obudowy TV smartfonem, a na telewizorze zobaczymy lustrzaną kopię oglądanego materiału.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.promocjaqled8k.samsung.pl.

Zobacz: Samsung QLED Q70T 55" – testuję i sprawdzam, czy TV QLED ma sens
Zobacz: Samsung prezentuje telewizor QLED 8K

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu