DAJ CYNK

Rok korzystania za darmo lub gigabajty. Oto nowa środa z „Mój Orange”

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18900

Rok korzystania za darmo lub gigabajty. Oto nowa środa z „Mój Orange”

Nadeszła środa, a wraz z nią kolejna odsłona promocji dla abonamentowych użytkowników aplikacji Mój Orange. Głównym bonusem jest roczny dostęp do usługi Music Pass za darmo. Ci, którzy z jakichś względów się nie załapią na ten prezent, dostaną paczkę bezpłatnego internetu.

Orange zapowiadał swój prezent już tydzień temu, więc wielkiej niespodzianki nie ma. Z okazji trwającej już, wakacyjnej imprezy Open’er Park Powered by Orange pomarańczowy operator przygotował specjalny, muzyczny bonus dla klientów indywidualnych – zarówno dla abonamentowych, jak i dla tych, którzy korzystają z oferty Orange Flex.

Zobacz: Rok za darmo. Bonus w Mój Orange i Orange Flex z okazji Open’er Park

Dziś w akcji „Środy z Mój Orange” można aktywować usługę Music Pass na 12 miesięcy za darmo. Jest to nielimitowany transfer danych w serwisach: Tidal, Spotify, Amazon Music, Deezer, Polskie Radio, Apple Music i Open FM. Dzięki usłudze Music Pass można słuchać dostępnej tam muzyki bez obciążania pakietu danych. 

Bonus można odebrać w aplikacji „Mój Orange” w zakładce „Dla Ciebie” do wtorku 27 lipca, ale druga podobna okazja została zapowiedziana na tydzień od 11 do 17 sierpnia.

Już wcześniej usługa Music Pass za darmo na rok została udostępniona w Orange Flex. Wystarczy zajrzeć do Klubu Flex i aktywować kod promocyjny w terminie do 22 sierpnia.

Zobacz: Darmowe GB w Orange Flex. Aplikacja została zintegrowana z HMS

Alternatywne 10 GB

W akcji „Środy z Mój Orange” nie zawsze można odebrać nagrodę główną. W niektórych ofertach może być ona niedostępna albo wciąż aktywny jest bonus sprzed tygodnia. W takich sytuacjach Orange daje alternatywny prezent i tym razem jest to paczka 10 GB danych do wykorzystania w aktualnym cyklu rozliczeniowym. Paczkę można tak samo odebrać w aplikacji „Mój Orange” w zakładce „Dla  Ciebie”.

Alternatywne 10 GB

Zobacz: Orange: doładuj telefon i wygraj 30 tysięcy złotych. Albo iPhone’a lub Galaxy
Zobacz: nju mobile: 20 GB zamiast 9 GB, promocja na lato

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Orange

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu