DAJ CYNK

Promocja na myPhone’y i HAMMER-y. Przy zakupie Blade 2 PRO, Patriot+ gratis

04.10.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4452

Ważne 0

0

Promocja na myPhone’y i HAMMERY. Przy zakupie Blade 2 PRO, Patriot+ gratis

Rozpoczęła się promocja marek myPhone i HAMMER pod hasłem „jesienne hity cenowe”. Producent obniżył ceny kilku modeli o kwoty do 100 zł. Poza obniżką ceny nowego modelu myPhone Pocket PRO firma poleca propozycję zakupu HAMMERA Blade 2 PRO. Teraz po wybraniu tego pancernika dodawany jest HAMMER Patriot+ za 1 zł.

Spośród modeli myPhone, w promocji dostępny jest myPhone Pocket PRO – 5,7-calowy smartfon średniej klasy w wariancie pamięci 3/32 GB, w kolorze blue ametyst. Ten model swoją premierę miał w lipcu tego roku i oferowany był w cenie 499 zł. Teraz cena modelu została obniżona o 50 zł, więc kosztuje 449 zł

Zobacz: myPhone, Hammer i Forever jadą na targi IFA 2019
Zobacz: myPhone prezentuje smartfon Prime 4 Lite i obniża cenę za Hammera Energy

Większa liczba promocji, bo aż na 6 modeli, dotyczy produktów marki HAMMER oraz jednego z akcesoriów - uchwytu samochodowego HAMMER Extreme Car Holder. W efekcie popularny model Energy kupimy teraz za 599 zł zamiast 699 zł. Z kolei Energy 18x9 dostępny jest w cenie 899 zł (również obniżka o 100 zł), a HAMMERY Active 2 oraz 2 LTE w cenie 499 zł (obniżka o 70 zł)

W promocji jest także pancerny klasyk HAMMER 3+, który kupimy obecnie za 249 zł. Z kolei wspomniany HAMMER Extreme Car Holder oferowany jest za 39 zł zamiast 49,90 zł. 

Zobacz: Telefony myPhone i HAMMER oraz laptop techBite w ofercie Orange
Zobacz: Test telefonu myPhone Prime LTE 18x9. Oto jak radzi sobie budżetowy smartfon polskiej marki

Oprócz nowych cen producent oferuje też gratisy. Uwagę zwraca promocja „Podwójne uderzenie” na HAMMERA Blade 2 PRO. Od 4 października, do każdego zakupionego modelu klienci otrzymują telefon HAMMER Patriot+ za 1 zł, który w sprzedaży, osobno, dostępny jest w cenie 269 zł. Oferta zadowoli więc tych, którzy szukają wydajnego smartfonu dla siebie i prostego telefonu dla kogoś z rodziny, czy też kompletują wyposażenie do wymagającej pracy, na przykład w warsztacie. 

Promocje obowiązują na sklepie online producenta tj. firmy mPTech, właściciela marek myPhone i HAMMER oraz u partnerów. 

Zobacz: Hammer Active 2 LTE - recenzja wzmocnionego taniego smartfonu. Kilka mocnych zalet w oceanie braków
Zobacz: Test telefonu DOOGEE S90 - pancerz z tytanu i moduły

Źródło tekstu: mPTech

Przewiń w dół do następnego wpisu