DAJ CYNK

Powerbank za 4 zł - Czarny Piątek w Lidlu

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5798

Oferty z okazji Czarnego Piątku pojawią się również w Lidlu. Przeceny sięgną nawet 80% i dotyczą również elektroniki.

Lidl zamierza obniżyć ceny produktów przez trzy dni organizując Black Weekend. Wśród przecenionych produktów znajdziemy ubrania, szeroko pojęte sprzęty domowe oraz elektronikę. W drugiej grupie produktów znajdziemy m.in. maszynę do szycia lub cyklonowy odkurzacz akumulatorowy, przecenione o 50%.Nas oczywiście najbardziej interesuje elektronika, a tutaj znajdziemy m.in. nawigację Garmin Drive S5 za 249 zł, czyli taniej o 50%. Oprócz tego w ofercie sklepu będą dwa powerbanki. Urządzenie wyposażone w akumulator 5200 mAh kupimy za 13 zł (przecena z 69,90 zł), a wariant 3000 mAh za zaledwie 4 zł (przecena z 24,90 zł).

Żarty żartami, ale o ile użyteczność powerbanku 3000 mAh jest raczej niewielka, tak wariant 5200 mAh w zupełności wystarczy nam, aby do pełna naładować zdecydowaną większość dostępnych na rynku smartfonów.

Widząc 4 zł za powerbank od razu miałem przed oczami dantejskie sceny jakie działy się w ubiegłym roku przy okazji świątecznej promocji karpia oraz bieg po pierwsze partie torebek Wittchen. Czy tym razem będzie podobnie? Dla dobra zdrowia klientów, miejmy nadzieję, że obędzie się bez incydentów.

Czarny Piątek 2018 - zbiór najciekawszych promocji
Samsung Galaxy S9+ tańszy o ponad 1100 zł w ofercie Plusa z okazji Czarnego Piątku

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Lidl; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu