DAJ CYNK

Samsung Galaxy S9+ tańszy o ponad 1100 zł w ofercie Plusa z okazji Czarnego Piątku

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 33940

W Sklepie internetowym Plusa wystartowała promocja, w której taniej można kupić smartfony Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy A6 oraz Huawei Mate 20 Pro Dual SIM.

Do 3 grudnia taniej kupimy wymienione wyżej modele:

Do 25 listopada Galaxy S9+ można mieć taniej aż o 1140 zł. Dla tego modelu telefonu oprócz promocji Plusa i obniżki ceny o 390 zł dostępne są także dodatkowe promocje firmy Samsung: PREMIA i ODKUP. To dwa programy premiujące zakup wskazanych modeli w określonym czasie. W tym przypadku obowiązują one do 25 listopada i w ramach premii Samsung zwraca klientowi z bankomatu aż 500 zł oraz dodaje 250. Obie promocje działają w Aplikacji Members w ramach Konta Samsung, a więcej informacji o nich można znaleźć na stronach www.odkup.samsung.pl i www.premia.samsung.pl.

Promocja Black Friday jest dostępna dla wszystkich chętnych, którzy kupią jeden ze wskazanych modeli telefonów wraz z ofertą Plus Abonament. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi klienci, jak i przechodzący na abonament z innych ofert głosowych, przenoszący numer do sieci Plus oraz przedłużający umowę. Wybrać można każdą taryfę z abonament za 0 zł przez 6 miesięcy.Samsung Premia - regulamin promocji
Samsung Odkup - regulamin promocji

Zobacz wszystkie promocje na Black Friday

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu