DAJ CYNK

Plus: nowa odsłona usługi „Gdzie jest bliski – Bezpieczna Rodzina”

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Plus: nowa odsłona usługi „Gdzie jest bliski – Bezpieczna Rodzina”

Plus wprowadza nową wersję usługi „Gdzie jest bliski – Bezpieczna Rodzina”, dzięki której rodzice mają dostęp nie tylko do informacji o lokalizacji dziecka, ale także do ustawień zapewniających bezpieczeństwo w sieci.

Dzięki usłudze „Gdzie Jest Bliski” opiekun możne zlokalizować i zobaczyć na mapie miejsce, w którym przebywa bliska osoba, ma także możliwość wyznaczenia stref bezpieczeństwa i otrzymywania powiadomień za każdym razem, gdy bliski je opuści. W ciągu dnia, w każdej chwili można sprawdzić, czy dziecko bezpiecznie dotarło do szkoły, czy partner nadal jest w pracy, a także czy senior wrócił ze spaceru.

Plus: nowa odsłona usługi „Gdzie jest bliski – Bezpieczna Rodzina”

Nowy wariant usługi „Bezpieczna Rodzina” dodatkowo zapewnia ochronę i bezpieczeństwo w sieci. Usługa umożliwia nie tylko ochronę najmłodszych przed nieodpowiednimi dla ich wieku treściami, ale pozwala również na wybór aplikacji, do których dostęp może mieć dziecko. 

Zobacz: Orange: nowe oferty z 5G i HBO, nawet 25 GB bonusu co miesiąc w aplikacji

Dodatkowo ustawianie dziennych limitów czasu na korzystanie z telefonu zostało poszerzone o zdalne blokowanie telefonu dziecka wraz z personalizowaną wiadomością. Komunikaty wyświetlane na telefonie dziecka są przedstawione w przyjazny sposób dzięki postaci smoka – jako bohatera aplikacji dla dzieci.

Plus: nowa odsłona usługi „Gdzie jest bliski – Bezpieczna Rodzina”

Z poziomu swojego telefonu komórkowego można szybko sprawdzić treści wyświetlane na drugim smartfonie, można także bez problemu ustawić limit czasu korzystania z przeglądarki czy popularnych kanałów społecznościowych.

Nowa wersja usługi oprócz możliwości nielimitowanej lokalizacji telefonu dziecka, ustawiania stref bezpieczeństwa, a także powiadomień o przybyciu lub opuszczeniu strefy, historii lokalizacji i SOS, daje możliwość pełnej kontroli nad smartfonem dziecka.

Usługa pozwala na:

  • ustalenie limitów dziennych zabawy ze smartfonem,
  • blokowanie telefonu na życzenie (posprzątaj, odrób lekcje itp.),
  • blokowanie wybranych stron i aplikacji,
  • ustawienie godziny blokady – pora spać,
  • sprawdzenie statystyk z dziennego wykorzystania smartfonu i aplikacji;,
  • zweryfikowanie stron odwiedzanych przez dziecko.

Oprogramowanie zostało przygotowane przez uznaną na rynku firmę Locon. Usługa „Gdzie jest bliski – Bezpieczna Rodzina” w Plusie pozwala objąć kompleksową ochroną pięć urządzeń w cenie 9,50 zł tygodniowo. Więcej informacji w regulaminie usługi oraz na stronie https://www.plus.pl/uslugi/gdzie-jest-bliski.

Zobacz: Polsat i Plus to sponsorzy tytularni stadionu w Gdańsku
Zobacz: Plus: gratisy z doładowań możesz teraz wykorzystać, jak chcesz

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus