DAJ CYNK

Kup starter Plusa, a dostaniesz 400 GB Internetu

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Kup starter Plusa, a dostaniesz 400 GB Internetu

Plus kusi swoją ofertą na kartę. W promocji na początek można dostać dwa razy więcej Internetu, czyli aż 400 GB. Na wakacje jak znalazł.

Plus na tegoroczne wakacje przygotował promocję dla nowych użytkowników zielonej oferty na kartę. W jej ramach można zdobyć podwójną paczkę gigabajtów na początek. By z tego skorzystać, wystarczy:

  • kupić starter Plusa na kartę,
  • w ciągu 30 dni od aktywacji doładować konto kwotą co najmniej 10 zł,
  • wysłać SMS o treści ZGODA pod numer 80087.

Wysłanie SMS-a jest równoznaczne z wyrażeniem zgód na komunikację marketingową.

Samo doładowanie nie przepada, a środki można przeznaczyć na dowolne pakiety lub połączenia czy SMS-y. Przyznany pakiet internetowy o wielkości 400 GB jest ważny przez 30 dni.

Plus na kartę 400 GB baner

Nowa kampania reklamowa

W najnowszym spocie reklamowym, zgodnie z założeniami nowej platformy komunikacyjnej Plusa na kartę, postawiono ponownie na luźną konwencję, umieszczając akcję w osiedlowym sklepie. Marianna Zydek wciela się w rolę pracownicy sklepu, natomiast Maciej Musiałowski jest jego klientem. Wybór aktorów, którzy grają w reklamie stanowi wyraźny sygnał, że Plus chce być obecny w życiu młodego pokolenia i jest gotowy dostosować swoje komunikaty do ich oczekiwań oraz preferencji. Całość jest realizowana w charakterystycznym, luźnym formacie pod czujnym okiem reżysera, Maćka Bochniaka.

Zobacz: Sprawdziłam 5G Ultra w Plusie. Tak szybko jeszcze nie było
Zobacz: Plus znowu najszybszy. Czerwcowy ranking szybkości Internetu w Polsce

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Anna Rymsza / Telepolis.pl, Plus

Źródło tekstu: Plus