DAJ CYNK

'Plus łączy Polskę z Ukrainą'. Startuje nowa kampania reklamowa. Twarzą popularna ukraińska artystka - Jamala

Uapsiabiduba

Taryfy, promocje, usługi

Z myślą o obywatelach Ukrainy mieszkających w Polsce lub tych, którzy noszą się z takim zamiarem, Plus startuje z kampanią reklamową obejmującą oba kraje. Promowana jest w nich oferta dopasowana do potrzeb konkretnej grupy użytkowników.

Plus w ramach oferty dla obywateli Ukrainy za 25 zł miesięcznie proponuje wszystkie usługi w Polsce bez limitu (rozmowy, SMS-y, MMS-y i pakiet internetowy 10 GB). Dodatkowo do dyspozycji mają oni darmowy transfer danych dla popularnego na Ukrainie komunikatora Viber. Klienci mogą wykonywać połączenia na telefony komórkowe trzech ukraińskich sieci komórkowych (Kyivstar, Vodafone i Lifecell) za 19 gr/min.

Zobacz: Plus chce wspólnej sieci 5G w Polsce. Orange woli budować sam i czeka na rozwój sytuacji

Aby skorzystać z oferty, musimy kupić starter Plus na Kartę i potem włączyć wybraną promocję. Równolegle z polską wersją uruchomiono wersję w języku ukraińskim, pod adresem plus.pl/ua. Operator ma również infolinię pod numerem 601 102 614 (czynna w godzinach 8:00 - 16:00 przez 7 dni w tygodniu). Co ciekawe, kampania będzie również po raz pierwszy realizowana na Ukrainie.

Zobacz: Plus promuje ofertę internetu światłowodowego w pakiecie z mobilnym

Jak mówi Justyna Kulka, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej operatora sieci Plus:

Główny przekaz kampanii to "Plus łączy Polskę z Ukrainą". Ukraińcy, przyjeżdżając do Polski, decydują się na rozłąkę z rodziną. Zaraz po przyjeździe muszą zorganizować sobie życie na miejscu. Nasza kampania pokazuje, jak w naturalny sposób usługi Plusa odpowiadają na potrzeby utrzymania nieograniczonego kontaktu z bliskimi i jednocześnie pomagają w zbudowaniu nowych znajomości i przyjaźni w Polsce.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu