DAJ CYNK

[Aktualizacja] Plus na kartę: koniec usługi „Premia za częste zasilenia". Znika też „Premia za staż”

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Plus na kartę: koniec usługi „Premia za częste zasilenia"

Wystartowała jeszcze przed epoką smartfonów w Simplusie, przetrwała w nowych ofertach Plus na kartę, by teraz definitywnie zniknąć. Operator zapowiedział koniec usługi „Premia za częste zasilenia". To jednak nie wszystko! Plus ogłosił też likwidację promocji „Premia za staż”.

Promocja „Premia za częste zasilenia" w swej pierwszej odsłonie wprowadzona została w pre-paidzie Simplus w 2007 roku. W późniejszych latach operator dokonywał przetasowań w swoich ofertach, a Simplus z osobnej submarki stał się zwykłą taryfą, jednak „Premia za częste zasilenia" wciąż działała

Zobacz: "Premia za częste zasilenia" w Simplusie  

Wszystko jednak ma swój koniec i oto 12 listopada usługa będzie wygaszana. Jak donoszą nasi Czytelnicy, do klientów Plusa trafiają SMS-y o następującej treści:

Informujemy, że od dnia 12.11.2020 promocja Premia za częste zasilenia zostanie zamknięta. Pozdrawiamy, Plus.

W tej chwili nie jest jasne, czy operator zaproponuje jakąś nową promocję w miejsce likwidowanej oferty. Poprosiliśmy o komentarz biuro prasowe Plusa, gdy tylko otrzymamy odpowiedź, zaktualizujemy wiadomość.

Zobacz: Plus na kartę: no-limit i 30 GB za 30 zł miesięcznie

„Premia za częste zasilenia” – co to za usługa?

Promocja „Premia za częste zasilenia" skierowana była do użytkowników ofert na kartę w Plusie. Dzięki niej klient sieci za doładowanie konta otrzymał dodatkowe 10% kwoty dokonanego zasilenia. Był jednak warunek. Kwota musiała się mieścić w przedziale od 30 do 99 zł, a od momentu dokonania poprzedniego zasilenia (dowolną kwotą) nie minęło więcej niż 25 dni.

Zobacz: Koniec usługi „Dzień bez limitu” w Play Internet na Kartę

Regulamin promocji z 2016 roku wśród jej beneficjentów wymieniała użytkowników Simplus, którzy „korzystają z taryfy Easy, Team 7, Nowy Simplus, Twój Profil, iPlus na Kartę, Plus Internet na Kartę oraz Nowy Plus Internet na Kartę”. W 2017 roku pojawiła się także w ofercie Nowy Plush na kartę.

Znika też „Premia za staż”

To nie koniec złych wieści z Plusa. Operator zapowiedział także likwidację innej promocji - „Premii za staż”. Do klientów trafiają SMS-y o treści:

Informujemy, że od dnia 12.11.2020 promocja Premia za staż zostanie zamknięta. Pozdrawiamy, Plus.

Korzystający z tej promocji użytkownicy ofert Plusa na kartę otrzymywali kod, który mogli zamienić na dodatkowe doładowanie konta w wysokości 10 zł i przedłużyć przy okazji ważność konta o 10 dni. Otrzymanie kodu było uzależnione od stażu użytkownika w ofercie na kartę w sieci Plus. Ekstra doładowanie otrzymało się kolejno za: 90, 180, 360 dni stażu w ofercie na kartę w Plusie i później co następne 360 dni w ofercie na kartę.

Dziękujemy Użytkownikom toms i wlo za przesłane informacje o likwidowanych ofertach Plusa.

Zobacz: Plusowe 5G teraz także w ofertach na kartę, a do tego 60 GB ekstra
Zobacz: Plush na kartę jest wszystkomający

AKTUALIZACJA

W odpowiedzi na nasze pytanie do Plusa otrzymaliśmy odpowiedź od Arkadiusza Majewskiego z Działu Komunikacji Korporacyjnej operatora:

Zamknięcie wspomnianych usług nastąpiło po weryfikacji liczby klientów z nich korzystających. Usługi te istniały w niezmienionej praktycznie formie od wielu lat, natomiast zainteresowanie nimi klientów było w ostatnim czasie relatywnie niskie. Stąd też po dokładnej analizie podjęta została decyzja o ich wyłączeniu.

Zwracam też uwagę, że dostępna jest promocja „5-te doładowanie gratis”, w której nagradzane jest każde zasilenie niezależnie od jego wysokości i nie ma też narzuconych terminów, kiedy muszą one być wykonane (https://www.plus.pl/5doladowanie). Ta promocja cieszy się zdecydowanie większym powodzeniem wśród klientów i cały czas pozostaje dla nich aktywna. 

Operator zapowiada też, że o nowościach wprowadzonych do oferty będzie informował w momencie ich uruchamiania. Oznacza to, że w tej chwili nie zostały przewidziane nowe promocje zamiast tych zlikwidowanych.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: La Linea

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu