DAJ CYNK

Koniec usługi „Dzień bez limitu” w Play Internet na Kartę

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Koniec usługi „Dzień bez limitu” w Play Internet na Kartę

Play odwołuje kolejną usługę. Tym razem chodzi o ofertę Play Internet na Kartę i dostępną w nim usługę „Dzień bez limitu”. Pozostał tylko miesiąc na skorzystanie z tej oferty.

Na stronie Playa pojawił się nowy, lakoniczny komunikat, informujący o tym, że 9 listopada 2020 r. zostanie odwołana usługa „Dzień bez limitu w Play Internet na Kartę". Pozostaje więc miesiąc na to, by z niej skorzystać.

Zobacz: Play zwróci niewykorzystane pieniądze z pre-paidów

Jak wyjaśnia Play, odwołanie usługi nie zmienia sytuacji osób, które aktywowały ją przed jej odwołaniem. Oznacza to, że użytkownik może korzystać ze środków przyznanych przed odwołaniem do końca okresu ich ważności, ale nie będzie miał możliwości aktywowania pakietów na nowo.

Zobacz: Play: Blokada telefonu, gdy nie spłacasz rat

Na czym polega ta usługa? Korzystając z niej, użytkownik Playa z aktywną ofertą Internet na Kartę w Play, może zamówić dodatkowy internet na jeden dzień, bez pomniejszania pakietów transmisji danych i pakietu złotówek. Przez 24 godziny od aktywacji operator obniża prędkość transmisji dopiero po przekroczeniu 10 GB pobranych danych. Później trzeba się liczyć z prędkością w wysokości 1 Mbps w przypadku danych pobieranych i 384 kb/s w przypadku danych wysyłanych. Opłata za usługę wynosi 5 zł na 24 godziny.

Równolegle operator proponuje inne podobne usługi: „Tydzień bez limitu GB” i „Miesiąc bez limitu GB”.

Porozmawiaj na ten temat na forum Telepolis.pl

Zobacz: Play: nowe miejscowości w zasięgu LTE – wrzesień 2020
Zobacz: Raport przenośności numerów w 3Q2020 bez niespodzianek: najwięcej znowu zyskał Plus, a stracił Play

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Forum Telepolis.pl, Play

Przewiń w dół do następnego wpisu