DAJ CYNK

Plus daje 10% zniżki na bilety na mecze siatkówki

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Plus daje 10% zniżki na bilety na mecze siatkówki

Plus wprowadza dla swoich klientów promocję, dzięki której będą mogli taniej kupić bilety na siatkarskie mecze rozgrywane w naszym kraju. Tym razem są to mecze towarzyskie reprezentacji kobiet rozgrywane na przełomie lipca i sierpnia w Bielsku-Białej, a rywalkami Polek będę zespoły Belgii i Niemiec.

Już za trzy tygodnie odbędą się pierwsze mecze Reprezentacji Polski kobiet w siatkówce, które po bardzo długiej przerwie będzie można oglądać na żywo. To cztery spotkania towarzyskie organizowane przez Polski Związek Piłki Siatkowej i rozgrywane w Bielsku-Białej. Już dziś klienci Plusa mają możliwość zakupu na nie biletów tańszych o 10%.

Zobacz: Orange: doładuj telefon i wygraj 30 tysięcy złotych. Albo iPhone’a lub Galaxy

Terminarz spotkań:

  • Czwartek 29 lipca: 18:00 Polska – Belgia
  • Piątek 30 lipca: 18:00 Polska – Belgia
  • Środa 4 sierpnia: 18:00 Polska – Niemcy
  • Czwartek 5 sierpnia: 18:00 Polska – Niemcy

Wszystkie mecze rozgrywane będą w Bielsku-Białej w hali sportowej przy ul. Karbowej 26.

Zakupu biletów na te wydarzenia można dokonać na platformie biletowej www.ebilet.pl. W promocji Plusa na zniżki na bilety mogą wziąć udział wszyscy klienci sieci. Jak to zrobić? Wystarczy w trakcie transakcji wpisać hasło PLUS. Ze zniżką w wysokości 10% można nabyć maksymalnie 6 biletów przy jednej transakcji.

Zobacz: Play MIX na wakacje: 100 GB na aplikacje i bonus za doładowanie

Plus jest sponsorem siatkówki od 23 lat i ogłaszając nową promocję, operator pochwalił się sukcesami polskich drużyn: w tym czasie wszystkie Reprezentacje Polski mężczyzn i kobiet (seniorów, juniorów i kadetów) zdobyły na najróżniejszych turniejach łącznie aż 48 medali: 22 złote, 13 srebrnych i 13 brązowych. Z udziałem Plusa, jako sponsora, odbywały się w Polsce największe siatkarskie turnieje: cztery Finały Ligi Światowej, Mistrzostwa Europy kobiet i mężczyzn oraz Mistrzostwa Świata mężczyzn.

Zobacz: Xiaomi na lato: taniej hulajnoga, routery, powerbanki i inne produkty ekosystemowe
Zobacz: Huawei ogłasza „Wakacyjny szał podróży”. Do wygrania smartfony, vouchery i zniżki na apki

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Plus

Źródło tekstu: Plus