DAJ CYNK

Play daje 100 GB internetu. Wystarczy parę klików

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Play daje 100 GB internetu. Wystarczy parę klików

W nowym roku operatorzy nie stopują z promocjami, więc wciąż można liczyć na ciekawe okazje. W sieci Play jest do zgarnięcia paczka darmowych 100 GB, choć jak się łatwo domyślić – za takim bonusem kryje się haczyk.

Bonusowe 100 GB w Play czeka na tych, którzy już mają lub zainstalują aplikacje Play24. Nie to jest jednak podstawowym warunkiem.

Bezpłatny pakiet czeka na osoby, które zaprosiliśmy do naszej akcji specjalną wiadomością – wystarczy pobrać aplikację na swój smartfon, otworzyć ją i aktywować paczkę w sekcji „Dla Ciebie”. Łapcie za telefon i jeśli znajdziecie w swoich wiadomościach takie zaproszenie, możecie w prosty sposób otrzymać spory pakiet danych zupełnie za darmo

– tłumaczy Play na blogu.

Więc kto dokładnie ma szansę odebrać taką pakę internetu? Wbrew pozorom, nie chodzi tylko o nowych użytkowników aplikacji Play24. Z usługi może skorzystać każdy, kto otrzyma SMS lub wiadomość PUSH w apce, zawierającą informację o bonusie. Jeżeli taka zachęta się nie pojawi – gigabajtów prawdopodobnie nie będzie.

Oczywiście jest też jeszcze jeden wymóg. Trzeba mieć konto w aplikacji Play24 lub je założyć po otrzymaniu informacji o możliwości aktywowania usługi.

Promocja już obowiązuje od kilku dni, choć Play jej nie nagłaśniał. Możliwe więc, że część użytkowników już odebrała swoje 100 GB. Oferta jest ważna do odwołania.

Gdy nadejdzie powiadomienie o promocji, lepiej nie zwlekać. Pakiet można aktywować w ciągu 14 pełnych dni od otrzymania wiadomości SMS lub PUSH. Z okazji można skorzystać tylko raz dla danego numeru.

Pakiet będzie ważny przez 30 pełne dni od dnia jego przyznania. Bonusowe jednostki  zostaną wykorzystane przed podstawowym limitem transmisji danych. Niewykorzystane gigabajty przepadają.

Szczegóły w regulaminie:

Na blogu Play pojawiła się też ciekawostka, że aplikacja zmieniło swoje logo – pojawiło się w nim serduszko zamiast kółka. To oczywiście zapowiedź przyszłych działań z WOŚP wokół 31. finału akcji, który odbędzie się 29 stycznia 2023. Fioletowy operator jak co roku angażuje się w działania Orkiestry i tak będzie również w tym razem.

Zobacz: Orange ma kolejny prezent. Ułatwi korzystanie z usług
Zobacz: Operator odjechał. Ukarał Polaków, bo wysłali zbyt dużo życzeń

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Play