DAJ CYNK

Play testuje roaming krajowy LTE w sieci T-Mobile

12.04.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13295

Ważne 21

6

Wybrani klienci sieci Play mogą korzystać z LTE sieci T-Mobile w ramach roamingu krajowego. Play testuje to od dawna - czytamy w serwisie TELKO.IN.

Wybrani klienci sieci Play mogą korzystać z LTE sieci T-Mobile w ramach roamingu krajowego. Play testuje to od dawna - czytamy w serwisie TELKO.IN.

Sieć nie udziela informacji dotyczących zasad uczestnictwa w testach. Jak jednak dowiedział się TELKO.IN, korzystają z niego głównie posiadacze najdroższych ofert operatora, zwłaszcza biznesowych.

Wojciech Strzałkowski z biura prasowego T-Mobile poinformował natomiast TELKO.IN, że T-Mobile udostępnił P4 roaming krajowy LTE wkrótce po uruchomieniu usług 4G w swojej sieci. Informacja o takiej możliwości pojawiła się też w raporcie rocznym P4 za 2014 rok.

Źródło tekstu: TELKO.IN

Komentarze
Zaloguj się
96. ~Jakub
0

2016-06-02 11:34:22

I kiedy to LTE?

Odpowiedz

95. ~do 93
0

2016-04-21 23:21:18

Ale masz bool,dupy idź do timobajla, oni ci dadzą kopa w dupe

Odpowiedz

94. ~Jazonx
0

2016-04-15 09:19:18

A kto ich zmusza ?

Odpowiedz

93. ~
0

2016-04-13 13:58:09

Tak a reszta klientów dalej musi męczyć się z ich /''standardowym/'' internetem. To już zaczyna być absurdalne!!

Odpowiedz

92. ~
0

2016-04-13 12:09:51

stonoga mowi co innego

Odpowiedz

91. wlo
-1

2016-04-13 11:56:18

90 - niektóre porsche też ;-)

Odpowiedz

90. ~
1

2016-04-13 11:53:00

skoda jest spoko

Odpowiedz

89. wlo
-1

2016-04-13 11:45:15

88 - no... A skoda jest najlepszym samochodem, bo się najlepiej sprzedaje ;-)

Odpowiedz

88. ~
-1

2016-04-13 11:40:37

PLAY to najlepsza sieć w POLCE, widać to np przez wyniki w przenośności numerów.

Odpowiedz

87. ~
1

2016-04-13 06:59:02

85, daj mi ten twój śmieszny telefon, i po chwili będzie wyświetlał "piwnica gsm", tępaku. I co - będziesz wtedy udowadniał, że jest taka sieć, bo tobie "wyświetla na nokii"?

Odpowiedz

86. ~Marek
-1

2016-04-13 04:04:13

Iluż znawców :-D Pamiętam jak rzecznik orange mówił, że Networks jak najbardziej jest otwarte na współpracę i że spokojnie może emitować ID jeszcze jednego czy dwóch operatorów, może to być początek współpracy. Poza tym play ma najwięcej młodzieży wśród użytkowników i jego klienci generują największy ruch mobilny w kraju. U mnie networks w orange średnio się sprawdza, plus jest stabilniejszy zasięgowo we wszystkich technologiach.

Odpowiedz

85. ~
-1

2016-04-13 01:01:59

Jak nie ma jak jest, mi wyświetla na nokii era wiec mi nie gadaj gamoniu

Odpowiedz

84. ~asf
-2

2016-04-13 00:21:22

@83 A gdzie ty masz Erę? Nie ma takiej sieci w Polsce.

Odpowiedz

83. ~
1

2016-04-13 00:20:10

Ja nie potrzebuje tego lte ery, play całkiem dobrze daje radę a na wsi to play ma lte a era nie. Dla mnie to era jest pseudo siecią ze swoim lte

Odpowiedz

82. ~asf
-3

2016-04-13 00:19:50

@69 Muszę przyznać że bzdurzysz. To po co pseudosieć flej zaśmieca eter i kupuje częstotliwości?

Odpowiedz