DAJ CYNK

Przejdź do Play i zapłać mniej za abonament ze smartfonem 5G

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Play promocja dla przenoszących numer 5G 25 zł taniej

Play zachęca do przechodzenia do fioletowej sieci. Można skorzystać z promocji na abonament 5G ze smartfonem 5G i płacić co miesiąc o 25 zł mniej.

Play przygotował nową ofertę promocyjną dla osób przenoszących numer do fioletowej sieci. Oprócz nielimitowanych rozmów czy SMS-ów, czeka na nich dostęp do technologii 5G oraz smartfony do odebrania już przy podpisaniu umowy. Wszystko można załatwić podczas jednej wizyty w salonie. Play umożliwi to nawet na 6 miesięcy przed końcem umowy u obecnego operatora.

Zobacz: Play gasi światło w Virgin Mobile. Z tych promocji już nie skorzystasz
Zobacz: Play odświeża pakiety w taryfie na kartę odNOWA

Abonament 5G ze smartfonem 5G o 25 zł taniej

Play chwali się, że już 1,5 miliona jego klientów korzysta z urządzeń obsługujących technologię transmisji danych 5G. Od dziś (29 września) klienci przenoszący numer do Play za abonament ze smartfonem 5G zapłacą nie 85, a 60 zł miesięcznie (po rabatach). Dodatkowo, w ramach nowej oferty, operator rozszerzył podstawowy pakiet S+, dodając do niego zwiększony do 10 GB pakiet Internetu i dostęp do sieci 5G.

Play 5G urządzenia baner

Play szczególnie poleca trzy modele smartfonów:

  • Samsung Galaxy A13 5G z głównym aparatem 50 Mpix pozwalającym uchwycić idealny moment,
  • Motorola Moto G62 5G z wyświetlaczem FullHD+ o przekątnej 6,5” i odświeżaniu 120 Hz,
  • Realme 9 5G z ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 695 oraz pojemną baterią 5000 mAh wystarczającą na cały dzień intensywnego używania.

Play strona baner

Fioletowy operator oczywiście nie ogranicza wyboru do powyższych trzech smartfonów. W ramach promocyjnego abonamentu można też kupić inne modele w regularnej cenie.

Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, poprzez infolinię pod numerem 790 500 500 oraz na stronie play.pl.

Zobacz: Orange z nowym prezentem. Tym razem to coś innego
Zobacz: T-Mobile w ofercie Magenta Dom ma telewizory w dobrej cenie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń / Telepolis.pl, Play

Źródło tekstu: Play