DAJ CYNK

Play na kartę: giga promocja i inne nowości

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Od 1 lutego użytkownicy Play na kartę mogą przez 3 miesiące dostać nawet 30 GB Internetu. Jest tylko jeden warunek - trzeba korzystać z Play24. Są też dwa nowe pakiety: SOLO S i SOLO L.

Nawet 30 GB Internetu za korzystanie z Play24

Klienci prepaidowi Play, którzy korzystają z Play24, serwisu operatora do zarządzania kontem i usługami, otrzymają trzy miesięczne pakiety po 10 GB każdy, co razem da 30 GB danych. Żeby skorzystać z promocji wystarczy włączyć pakiet w aplikacji Play24. Dla osób, które nie mają lub nie korzystają z Play24, operator fioletowej sieci przygotował pakiet dający 5 GB Internetu miesięcznie, również przez trzy kolejne miesiące. Żeby go włączyć, wystarczy skorzystać z kodu *111*570*1#.

Z obu pakietów (3 x 10 GB i 3 x 5 GB) możemy korzystać do 30 kwietnia 2019 roku, potem zostaną anulowane, a niewykorzystane środki przepadną. Z promocji klient może skorzystać tylko raz, a włączenie jednej z dostępnych opcji wyklucza możliwość skorzystania z drugiej. Więcej szczegółów znajdziemy w regulaminie.

SOLO S i SOLO L

Również od 1 lutego 2019 roku na klientów usługi Play na kartę czekają dwa nowe pakiety, SOLO S i SOLO L. Pierwszy z nich powstał z myślą o klientach, którzy nie korzystają z Internetu: za 20 zł miesięcznie otrzymają oni nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci. Dla osób, które potrzebują dużo Internetu, przygotowano pakiet SOLO L. W tym przypadku za 30 zł miesięcznie jest Internet bez limitu GB (do 15 GB z pełną prędkością), nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz pakiet do wykorzystania w UE: 100 minut, 50 SMS-ów i 500 MB. Szczegóły na poniższej infografice.

Zobacz: Danny może być wywołany z poziomu Asystenta Google. To wirtualny asystent sieci Play, który jeszcze nie za wiele wie, ale wskaże gdzie szukać
Zobacz: VoLTE w sieci Play ma prawie 700 tysięcy aktywnych użytkowników. Większość korzysta z iPhone'ów
Zobacz: Play Duet - dwa tańsze smartfony i dwa abonamenty na Walentynki

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play