DAJ CYNK

Orange: w Sklepie Flex możesz zrobić zakupy na raty 0%

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4032

Orange: w Sklepie Flex możesz zrobić zakupy z ratami 0%

Sklep Flex dla użytkowników aplikacyjnej oferty Orange nieustannie się rozwija. Ostatnią nowością jest możliwość kupna urządzeń także na raty i to z oprocentowaniem 0%. W ten sposób można na przykład wejść w posiadanie smartfonów lub zegarka Samsung Galaxy czy też Apple Watcha Series 6.

Sklep Flex, czyli zakupy w aplikacji Orange Flex zostały wprowadzone w grudniu 2020 roku. Teraz jednak operator rozszerza tę ofertę i umożliwia także zakup na raty.  Klienci indywidualni Flexa mogą skorzystać z 30 rat z RRSO 0%. Co ważne, raty obowiązują nie tylko na wybrane produkty, ale na cały koszyk o wartości powyżej 300 zł. 

Zobacz: Orange Klub Flex: już ponad 100 promocji. Nowa odsłona i nowe zniżki

Orange: w Sklepie Flex możesz zrobić zakupy z ratami 0%

W ofercie Sklepu Flex można kupić telefony Apple, Samsunga, Xiaomi, Huaweia, OPPO i innych producentów, w tym także urządzenia z 5G czy eSIM. W tej chwili operator proponuje między innymi takie telefony w ratach 30 x 0%:

  • Samsung Galaxy S21 128 GB 5G, cena: 116,63 zł/mies. 
  • Samsung Galaxy A52 4G, cena: 46,63 zł/mies. 
  • Samsung Galaxy Watch3 45 mm eSIM, cena: 49,97 zł/mies. 
  • iPhone 12 mini 128 GB 5G, cena: 121,63 zł/mies. 
  • Apple AirPods Pro, cena: 41,63 zł/mies. 
  • Apple Watch Series 6 GPS + eSIM (Cellular) 40 mm, cena: 78,3 zł/mies.

Aby skorzystać z ofert w Sklepie Flex, trzeba mieć aktywny numer we Flexie. Kredyty na zakupy w aplikacji możliwe są dzięki współpracy Orange z Credit Agricole Bank Polska. Sklep Flex jest dostępny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a zakupu można dokonać po aktywacji dowolnego planu. Za produkty ze Sklepu Flex można zapłacić za pomocą karty płatniczej połączonej z kontem lub poprzez środki Flex doładowywane BLIK-iem. 

Jak ujawnia operator, w Sklepie Flex użytkownicy najczęściej sięgają po urządzenia Xiaomi i Samsunga. Zakupy najchętniej robią użytkownicy Flexa korzystający z Planów komórkowych 15 GB za 25 zł i 30 GB za 30 zł, a najczęstsza metoda płatności to karta płatnicza.

Zobacz: Orange Flex jest neutralny dla klimatu – tak twierdzą Pomarańczowi
Zobacz: Orange Flex obchodzi drugie urodziny – z tej okazji prezenty

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Pixabay, Orange

Źródło tekstu: Blog Orange Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu