DAJ CYNK

[Aktualizacja] Orange: mimo nowych obostrzeń, wszystkie salony pozostaną otwarte. Podobnie jest w Plusie

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8854

Orange: mimo nowych obostrzeń, wszystkie salony pozostaną otwarte

W sobotę weszły nowe, pandemiczne ograniczenia, a ich skutkiem jest zamknięcie niektórych sklepów w galeriach handlowych. Nasze salony pozostaną otwarte – deklaruje sieć Orange w odpowiedzi na pojawiające się pytania. Podobnie zadeklarowała sieć Plus.

Pomarańczowa sieć zapewnia, że we wszystkich salonach klienci mogą bez przeszkód załatwić sprawy związanie z usługami operatora i jego ofertą albo wybrać nowe urządzenie czy potrzebne akcesoria. W kraju działa prawie 700 salonów Orange Polska – są ulokowane zarówno w galeriach handlowych, jak i poza nimi. Pozostaną otwarte.

Zobacz: Orange Flex: „Polecaj i zarabiaj” w nowej odsłonie. Można dostać 70 zł za osobę

Orange przekonuje, że salony są przygotowane, aby zapewnić bezpieczną obsługę klientów. Konsultanci pracują w maseczkach lub przyłbicach, przy wejściu do każdego salonu można skorzystać z dostępnych środków dezynfekcyjnych lub rękawiczek ochronnych. Przestrzenie, z którymi klienci mają bezpośredni kontakt, takie jak stanowiska obsługi, kasy czy ekspozycje, są regularnie czyszczone i dezynfekowane.

Zobacz: Orange Polska: już 25 modeli urządzeń może korzystać z #hello5G

Orange apeluje też, by klienci sami przyczynili się do zwiększenia bezpieczeństwa. W salonie należy więc zasłaniać usta i nos, a także dezynfekować dłonie. Jeśli klient czuje się źle, ma objawy choroby, powinien poprosić kogoś o pomoc w załatwieniu sprawy lub skorzystać z kontaktu online, przez stronę internetową lub infolinię Orange.

Zobacz: Święta w Orange to moc prezentów pod choinkę
Zobacz: Xiaomi Mi 10T 5G w ofercie Orange. W przedsprzedaży w prezencie otrzymamy słuchawki bezprzewodowe

AKTUALIZACJA

Również sieć Plus zapewnia, że jej salony, a także Cyfrowego Polsatu, będą cały czas dostępne:

Mamy ważną informację dla osób, które mają sprawę wymagającą wizyty w punkcie sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu- nasze punkty w centrach handlowych i poza nimi pozostają otwarte. W trosce o zdrowie Klientów i Pracowników stosujemy zasady bezpieczeństwa.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Orange Polska

Źródło tekstu: Blog Orange Polska, Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu