DAJ CYNK

Orange: osoba fizyczna może dorejestrować SMS-em pięć kart SIM, osoba prawna sto

19.11.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13826

Ważne 1

2

Od 19 listopada operator pomarańczowej sieci wprowadza limity na dorejestrowanie kart SIM przy użyciu wiadomości SMS na dane dawcy, które znajdują się w bazie klientów Orange Polska.

Od 19 listopada bieżącego roku osoba fizyczna na dany numer PESEL będzie mogła dorejestrować maksymalnie 5 numerów, natomiast osoba prawna posługująca się danym numerem NIP będzie mogła dorejestrować 100 numerów. Limity dotyczą tylko dorejestrowania kart SMS-em, natomiast nadal ich nie będzie w salonach sprzedaży oraz innych kanałów rejestracji.

Karty można dorejestrować tylko w obrębie danej marki (Orange, nju mobile) i w obu przypadkach będę prowadzone osobne liczniki kart dorejestrowanych. Sama procedura dorejestrowania SMS-em nie ulegnie zmianie:

  • z numeru na kartę, który chcemy zarejestrować, wysyłamy wiadomość SMS pod numer 80280, w treści którego wpisujemy numer telefonu osoby posiadającej aktywny numer w ofercie na abonament, mix, Zetafon lub numer na kartę zarejestrowany stacjonarnie (tak zwany "dawca"),
  • na wskazany przez nas numer telefonu trafi wiadomość SMS z prośbą o zgodę na rejestrację, której można udzielić poprzez wysłanie słowa TAK w odpowiedzi na tę wiadomość (bezpłatnie),
  • jeśli wszystko przebiegnie prawidłowo, obie strony otrzymają potwierdzenie dorejestrowania numeru.

Zobacz: UKE - ponad 9 mln złotych kary dla Orange za SMS-y marketingowe bez zgody klientów
Zobacz: Orange: w listopadzie rusza nowy sezon komercyjny, a wraz z nim zmiany w ofercie operatora
Zobacz: Statystyki przenośności numerów w 3Q2018 - Orange i Play na minusie

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się