DAJ CYNK

Orange na kartę z darmowym pakietem z okazji wakacji

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange na kartę darmowy pakiet wakacje 2022

Orange przygotował wakacyjną promocję dla użytkowników pomarańczowej oferty na kartę. Mogą oni za darmo uruchomić pakiet zawierający nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz 5 GB Internetu.

Wakacje to czas, w którym chcemy odpocząć, ale niekoniecznie odcinać się od możliwości porozmawiania z bliskimi czy skorzystania z Internetu. Dlatego z okazji przypadającego dziś (22 czerwca 2022 roku) pierwszego dnia lata oraz startujących za dwa dni wakacji, Orange przygotował specjalną promocję dla osób korzystających z pomarańczowej oferty na kartę. W jej ramach można otrzymać prezent w postaci pakietu zawierającego rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich oraz 5 GB Internetu zupełnie za darmo na 5 dni.

Wakacje – jak skorzystać z promocji?

Promocja „Wakacje” jest dostępna dla użytkowników Orange na kartę z taryfą Orange YES, Orange POP i Orange Free na kartę, a także dla osób korzystających z oferty Zetafon. Aby otrzymać prezent, wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści WAKACJE pod bezpłatny numer 364. Usługę można włączyć od 22 do 26 czerwca 2022 roku. Darmowy pakiet będzie ważny przez 5 dni od dnia aktywacji.

Dodatkowe informacje można znaleźć w regulaminie promocji.

Zobacz: Orange znowu rozdaje darmowy Internet. To z powodu środy
Zobacz: Play zadba o Twoje bezpieczeństwo. Bez limitów miesiąc za darmo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu