DAJ CYNK

Orange: Huawei Watch GT 2e w promocji z wagą Smart Scale

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange: Huawei Watch GT 2e w promocji z wagą Smart Scale

Orange ogłosił promocję, dzięki której obecni i nowi klienci sieci mogą kupić na różnych warunkach zegarek Huawei Watch GT 2e w zestawie z wagą Huawei Smart Scale. Można skorzystać z oferty bez umowy lub wybrać jeden z planów.

W Orange zestaw łączący zegarek Huawei Watch GT 2e z wagą Huawei Smart Scale AH100 dostępny jest w kilku wariantach oferty, w tym także bez podpisywania umowy na usługi telekomunikacyjne, w 20 ratach 0% w wysokości 34,95 zł + 0 zł na start. To oznacza łączną sumę 699 zł – czyli tyle, ile wynosi cena producenta na Huawei Watch GT 2e. Z kolei waga Huawei Watch GT 2e w normalnej sprzedaży kosztuje 149 zł, więc ta propozycja może okazać się całkiem interesująca. 

Operator proponuje także różne warianty tego zestawu wraz z planem mobilnych, zarówno dla nowych numerów, jak i przedłużenia. I tak na przykład decydując się na Plan Mobilny 45 (opłata abonamentowa z rabatami w umowie na 24 miesiące – 45 zł), będzie można dostać ten zestaw za kwotę 31 zł + 0 zł na start (24 raty), co daje łącznie 744 zł.

Oferta dostępna jest w sklepie on-line operatora.

Zobacz: Test Huawei Watch GT 2. Godny następca popularnego zegarka

Huawei Watch GT 2e 

Huawei Watch GT 2e to jedna z ostatnich nowości chińskiej marki. Zegarek ma ekran AMOLED 1,39 cala i kopertę o średnicy 46 mm. Wśród czujników znajdują się wbudowany pulsometr i GPS. Smartwatch oblicza maksymalny pułap tlenowy i rejestruje dystans, spalane kalorie, tętno i tempo. Obsługuje aż 100 trybów sportowych. Smartwatch automatycznie wykrywa i zaczyna rejestrować część najpopularniejszych dyscyplin, w tym bieganie na świeżym powietrzu oraz na bieżni, spacer czy wioślarstwo. Z Watcha GT 2e można słuchać muzyki bez telefonu, bezpośrednio z zegarka – jego pamięć pozwala przechowywać około 500 plików muzycznych.

Zobacz: Huawei Watch GT 2e: muzyka bez smartfonu, 100 trybów sportowych, 2 tygodnie pracy. Już w przedsprzedaży

Sercem Watcha GT 2e jest najnowszy procesor Kirin A1. Smartwatch na jednym ładowaniu pracuje około 2 tygodni, a przy włączonym GPS – do 30 godzin.

Huawei Smart Scale AH100 

Waga Smart Scale umożliwia nie tylko sprawdzenie masy ciała, ale też 8 innych czynników istotnych dla zdrowia, czyli: procentową zawartość tłuszczu w organizmie, ilość tłuszczu trzewnego, wskaźnik BMI, wskaźnik przemiany materii BMR, całkowitą masę mięśniową, procentową zawartość wody w organizmie, całkowitą masę kości oraz zawartość białka w organizmie. Użytkownik może otrzymać dokładny raport podsumowujący stan  zdrowia oraz sugestie w aplikacji mobilnej, jak poprawić jego stan.

Huawei Smart Scale AH100 wykonana jest z hartowanego szkła i wyposażona jest w czip BIA 4, czujniki ciśnienia oraz nóżkę obracającą się o 360°, która umożliwia dokładny pomiar nawet na nierównej powierzchni.

Zobacz: Huawei: słuchawki, smartwatche i opaski sportowe w promocji. FreeBuds 3, Watch GT 2, Band 4 przecenione
Zobacz: Nowy bonus w Orange na kartę za zgodę marketingową

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange, wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu