DAJ CYNK

Orange zmienia popularną ofertę. Będzie drożej

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange zmienia popularną ofertę. Będzie drożej

Orange zapowiada zmiany w ofercie Orange Flex. Zniknie najtańszy plan, ale za to teraz w każdym z nich będzie można korzystać z 5G.

Pomarańczowy operator poinformował, że od 8 listopada nowi użytkownicy Orange Flex będą mogli wybierać spośród czterech planów. Zniknie plan 15 GB za 25 zł, czyli najtańszy w tej chwili oferowany. Pozostaną do wyboru cztery droższe plany: 30 GB za 30 zł, 45 GB z 35 zł, 80 GB za 50 zł i 150 GB za 80 zł.

Na zachętę operator wprowadzi jednak do planu 30 GB za 30 zł możliwość korzystania z 5G – obecnie ten standard oferowany jest od planu 45 GB wzwyż. Dzięki temu 5G będzie dostępne w całym Orange Flex.

Z czego wynikają te zmiany? Orange tłumaczy się, że coraz mniej użytkowników decyduje się na plan 15 GB, za to bestsellerem stał się plan 45 GB, łączący sporą paczkę internetu z dostępem do 5G.

Zmiana dotyczy nowych użytkowników Orange Flex, więc obecni klienci posiadający plan 15 GB nadal będą mogli z niego korzystać. Nadal też można jeszcze aktywować tę ofertę, by później z nią pozostać. Nowy cennik będzie obowiązywać dopiero w przypadku zmiany planu po 8 listopada lub reaktywacji usług po tym terminie. 

Co ważne, klienci Orange Flex, którzy obecnie mają aktywny plan 30 GB, będą musieli przełączyć się na ofertę z 5G. W tym celu powinni wejść do aplikacji Orange Flex po 8 listopada i zmienić plan na nowy za 30 zł miesięcznie z 5G. Zmiana jest bezpłatna, a plan zmieni się od razu. 

W każdym planie w Orange Flex użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu w UE, pakiet gigabajtów oraz Social Pass. Operator oferuje też usługi dodatkowe, dostęp do promocji i ofert specjalnych w Klubie Flex, możliwość skorzystania z technologii eSIM oraz aktywacji kilku dodatkowych kart SIM. 

Zobacz: T-Mobile T Phone Pro 5G za darmo. Musisz zrobić jedno
Zobacz: W Polsce ruszył darmowy operator komórkowy. Jest jeden warunek

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Blog Orange Polska