DAJ CYNK

Orange dla firm: e-umowy na wybrane usługi

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4368

Stali klienci biznesowi mogą zawrzeć umowę na usługi Biznes Pakiet Fiber, Biznes Pakiet i Dostęp do Internetu DSL za pośrednictwem strony internetowej i telefonu komórkowego. Będzie możliwość zdalnej weryfikacji i/lub wskazania poprawek do naniesienia w dokumencie, co pozwoli - według operatora pomarańczowej sieci - skrócić o połowę czas instalacji usług.Stali klienci biznesowi mogą zawrzeć umowę na usługi Biznes Pakiet Fiber, Biznes Pakiet i Dostęp do Internetu DSL za pośrednictwem strony internetowej i telefonu komórkowego. Będzie możliwość zdalnej weryfikacji i/lub wskazania poprawek do naniesienia w dokumencie, co pozwoli - według operatora pomarańczowej sieci - skrócić o połowę czas instalacji usług.

E-umowa zwalnia Orange z konieczności drukowania i dostarczania dokumentów przez przedstawiciela operatora, kuriera lub partnera technicznego w chwili instalacji. Daje to także więcej czasu na analizę samej umowy.

Wprowadzenie e-umowy w ofercie dla firm pozwoli na szybsze dostarczenie klientom usług m.in. światłowodu. Nowa możliwość oznacza także oszczędność czasu, który nasi przedstawiciele będą mogli poświęcić klientom zamiast zajmowania się formalnościami. Cały proces - zautomatyzowany, cyfrowy, jest w pełni bezpieczny dzięki zastosowaniu rozwiązań znanych choćby z bankowości elektronicznej. W przyszłości mamy w planach poszerzenie dostępności e-umów na kolejne usługi - mówi Jakub Górnik, dyrektor Digitalizacji i Rozwoju Rynku Biznesowego w Orange Polska.

Z e-umowy może skorzystać firma, która jest klientem sieci Orange od co najmniej 6 miesięcy i bez zaległości płatniczych. Przedsiębiorca musi złożyć oświadczenie upoważniające swoich reprezentantów do zawierania umów w formie elektronicznej oraz podać niezbędne do tego dane - adresy mailowe przedstawicieli i numery ich telefonów komórkowych. Dzięki tym działaniom, gdy klient będzie chciał podpisać nową umowę wystarczy, że mailowo lub telefonicznie poinformuje o chęci jej zawarcia. Otrzyma wtedy wiadomość e-mail z linkiem do strony internetowej, z której może pobrać dokument i zawrzeć e-umowę.

Autoryzacja na stronie odbywa się przez token SMS, podobnie jak w przypadku bankowości elektronicznej. Klient ma możliwość pobrania dokumentów i ich akceptacji lub skierowania do poprawki. Jeżeli zgodzi się na przygotowaną przez przedstawiciela Orange treść umowy, wystarczy, że kliknie "akceptuję", a na jego skrzynkę mailową przyjdzie ostateczna wersja umowy, natomiast zlecenie podłączenia usługi po stronie operatora zostanie automatycznie uruchomione.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu