DAJ CYNK

Orange rozdaje darmowe gigabajty za gole polskiej reprezentacji

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Orange darmowe gigabajty gole reprezentacji

Wczoraj odbył się mecz eliminacyjny piłkarskich Mistrzostw Świata 2022, w którym Polacy zremisowali z Węgrami 3:3. Z tej okazji Orange rozdaje darmowe paczki internetowe o wielkości 6 GB, ale czas na ich zdobycie kończy się dziś (26.03.2021) wieczorem.

Węgry – Polska to mecz, na który czekali polscy kibice. Dla piłkarzy to pierwsze spotkanie w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022 i jednocześnie pierwsze pod wodzą nowego selekcjonera. W czwartkowym meczu padło aż 6 goli, którymi po równo podzieliły się obie drużyny: Polacy zremisowali z Węgrami 3:3.

Z tej okazji Orange rozdaje swoim klientom dodatkowe pakiety internetowe o wielkości 6 GB. Aby je otrzymać, wystarczy SMS o treści COZAMECZ pod numer 233 (opłata zgodna z cennikiem planu taryfowego, maksymalnie 0,20zł). Użytkownicy oferty Orange Flex mogą zgarnąć dodatkowe gigabajty, wpisując COZAMECZ w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać do wieczora 26 marca 2021 roku. Promocyjne gigabajty są ważne przez 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.

Zobacz: Orange z wiosenną ofertą: telewizor 55", smartfony w supercenach i HBO bez opłat
Zobacz: Puls Biznesu: Japońska firma może przejąć 50% udziałów w światłowodach Orange Polska

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu