DAJ CYNK

Orange: bezpłatny transfer danych na stronach edukacyjnych, laptop z routerem oraz 50 GB miesięcznie

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6896

Orange: bezpłatny transfer danych na stronach edukacyjnych, laptop z routerem oraz 50 GB miesięcznie

Aż do końca czerwca przyszłego roku Orange przedłuża Edu Pass, czyli bezpłatny transfer danych do serwisów edukacyjnych, m.in. Librus, Vulcan czy Matzoo. Operator oferuje również zestaw zawierający 50 GB co miesiąc i laptop HP 255 G7 z routerem Alcatel LINKHUB HH71.

Chociaż nauka w szkołach już nie odbywa się w trybie on-line, Orange konstytuuje ofertę sprzed kilku miesięcy. Operator zapewnia bezpłatny dostęp do wybranych stron przydatnych w edukacji. Na liście znajdują się: portal.librus.pl, vulcan.edu.pl, eduelo.pl, matzoo.pl, epodreczniki.pl, ninateka.pl, muzykotekaszkolna.pl, wolnelektury.pl oraz Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne. Wyzerowane będą także wejścia na strony programów prowadzonych przez Fundację Orange: lekcjaenter.pl, superkoderzy.pl i megamisja.pl.

Zobacz: Orange zapewnia bezpłatny transfer danych na wybranych stronach edukacyjnych

Promocja Edu Pass działa od 22 maja, a od 1 września zostanie automatycznie przedłużona do końca czerwca 2021 roku.  Promocją objęci są wszyscy klienci Orange (indywidualni i biznesowi ofert abonamentowych oraz prepaid) oraz wszyscy klienci Orange Flex i nju mobile.

Zobacz: Orange: bez limitu i 5 GB na rozpoczęcie roku szkolnego

Internet z 50 GB miesięcznie i laptop z routerem

Oprócz darmowej transmisji danych na wybrane strony edukacyjne Orange proponuje też specjalny zestaw Internet Mobilny Optymalny z laptopem i routerem. Za 39,99 złotych miesięcznie (z rabatami za zgody 2x 5 zł) nowy klient może co miesiąc korzystać z pakietu 50 GB internetu. Klienci Orange Love, którzy zdecydują się na tę ofertę, otrzymają dodatkowy rabat w wysokości 20 złotych miesięcznie za łączenie usług w Orange.

Dodatkowo Orange poleca w tej ofercie laptop HP 255 G7 z routerem Alcatel LINKHUB HH71 o szybkości pobierania do 300 Mb/s i wysyłania z prędkością do 100 Mb/s. 

Miesięczna rata za zestaw urządzeń to 81 złotych (na 24 raty). Sprzęt można kupić także oddzielnie: laptop HP 255 G7 za 68 zł miesięcznie, a Alcatel LINKHUB HH71  za 13 złotych miesięcznie (obie ceny w przypadku 24 rat).

Zobacz: T-Mobile na koniec wakacji: darmowe 10 GB dla użytkowników usług na kartę i Mix
Zobacz: Orange kusi nowościami w ofercie Internet do domu: 1 Gb/s z prezentem, darmowe testy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu