DAJ CYNK

Oferta nju mobile rośnie razem z dzieckiem - chwalą się Pomarańczowi

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18013

Dzieci, które zaczynają chodzić do szkoły, to już mniej lub bardziej zaawansowani użytkownicy telefonów komórkowych. Z czasem ich potrzeby są coraz większe, a za tymi wzrostami próbuje nadążyć oferta nju mobile.

Czas do szkoły

Dzieci rozczyniające przygodę ze szkołą, w telefonie na początku głównie odbierają połączenia i sporadycznie dzwonią. Z Internetu korzystają zwykle w domu, gdzie mają dostęp do Wi-Fi, a poza domem korzystają z niego znacznie mniej. Nju mobile oferuje dla nich usługi na kartę, gdzie za maksymalnie 1,20 zł dziennie można mieć nielimitowane połączenia telefoniczne, SMS-y i MMS-y oraz 250 MB Internetu.

Zobacz: [Aktualizacja] nju mobile - gigabajty za staż aktywują się automatycznie
Zobacz: Powrót do szkoły z Orange na kartę: bonus 3 GB

Oczywiście płaci się tylko wtedy, gdy się z tych usług korzysta. Jeśli dziecko wyśle jedną wiadomość SMS, to rodzic zapłaci za to 9 groszy, a za krótką minutową rozmowę 19 groszy. I będą to wszystkie wydatki w tym dniu. Jeśli kolejnego dnia dziecko w ogóle nie będzie używać telefonu, to opłata wyniesie zero. A jeśli będzie cały dzień rozmawiać i używać Internetu to maksymalny koszt wyniesie 1,20 zł. W ten sposób przy sporadycznym korzystaniu przez dziecko z telefonu rodzice zapłacą tylko kilka złotych miesięcznie - twierdzi Orange, właściciel marki nju mobile.

Gdy syn lub córka zacznie więcej korzystać z Internetu poza domem i nadal tylko sporadycznie dzwoni, to do oferty 1,20 zł dziennie można w nju dokupić mu/jej pakiet 9 GB za 9 zł na miesiąc.

Zobacz: Orange podnosi ceny połączeń telefonicznych w taryfach na kartę
Zobacz: Orange: w wakacje najwięcej danych Polacy przesyłali nad morzem

Aplikacje, komunikatory, muzyka, gry

Kolejnym etapem, na który warto się przygotować jest moment, kiedy dziecko zaczyna bardzo intensywnie korzystać z Internetu i regularnie rozmawia przez telefon. Z tą potrzebą raczej nie da się wygrać, choć oczywiście warto postarać się o zdrowy balans. W pamiętaniu przy tym o kosztach może pomóc przejście na abonament w nju. Na przykład w taryfie bez limitu 29 zł otrzymamy nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 10 GB internetu. Z czasem ostatnia wielkość wzrasta, dochodząc do 30 GB (po 2 latach). A gdy dzieci jest dwoje, można dokupić numer dodatkowy za 9 zł miesięcznie.

Zobacz: Orange uruchomił w Warszawie testową sieć 5G. Szybkość pobierania blisko 900 Mb/s
Zobacz: Wrześniowe nowości w Orange VOD: komedie, horror, pokemony w 4K

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu