DAJ CYNK

Nowy starter w Orange Free na kartę: 30 GB za 30 zł

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Nowy starter w Orange Free na kartę: 30 GB za 30 zł

Dzisiaj sieć Orange wprowadza nowy starter za 30 zł, dostępny w ofercie Orange Free na kartę. Starter ma łatwiejszy do zapamiętywaniu numer, wybrany z super puli i bardziej wyróżniające się opakowanie. Nowy starter pozwala w pełni korzystać z zalet LTE i zawiera Multi SIM. 

Po rejestracji karty SIM automatycznie uruchamia się promocyjna oferta „Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu do wszystkich + 30 GB” w cenie 30 zł na 31 dni. Usługa odnawia się automatycznie co miesiąc, pod warunkiem doładowania konta głównego kwotą minimum 30 zł

Korzystając z tej oferty, abonent ma możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń głosowych na standardowe numery krajowe komórkowe i stacjonarne, wysyłania nielimitowanej liczby SMS-ów na krajowe numery komórkowe, wysyłania nielimitowanej liczby MMS-ów na krajowe numery komórkowe oraz otrzymuje pakiet 30 GB. Podczas podróży można skorzystać z 3,18 GB internetu w UE.

Zobacz: Orange planuje zmiany w regulaminie usługi „Więcej czasu na wszystko”

Skąd się bierze 30 GB?

Promocyjna oferta „Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu do wszystkich + 30 GB” może sugerować, że pakiet 30 GB użytkownik otrzyma jako wartość podstawową za 30 zł, czyli na korzystniejszych warunkach niż dotąd. W rzeczywistości jednak operator skonstruował swoją nową ofertę z dwóch elementów:

  1. usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15 GB",
  2. bonusowej paczki 15 GB.

Czyli inaczej mówiąc, starter działa w taryfie Orange Free na kartę, a obiecywana przez Orange paczka 30 GB to efekt korzystania z usługi cyklicznej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 15 GB” za 30 zł na 31 dni oraz doładowania za 30 zł, po którym otrzymuje się bonus 15 GB w promocji „Internet za darmo”. Jeśli użytkownik użyje innych nominałów doładowań, bonus GB będzie inny.

Zobacz: Orange zapewnia bezpłatny transfer danych na wybranych stronach edukacyjnych

Bonusowe środki dostępne są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami z usług płatnych oraz środkami z konta głównego. Warto przy tym pamiętać, że bonus należy wykorzystać w ciągu 31 dni kalendarzowych od jego aktywacji. Niewykorzystane w tym okresie bonusowe środki przepadają, o ile konto główne nie zostanie zasilone w tym czasie dowolną kwotą doładowania. Bonus przepada też po zmianie taryfy.

Więcej szczegółów w poniższym regulaminie.

Zobacz: Orange na wiosnę: nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a do tego pakiet 3 GB
Zobacz: Orange na kartę: rozmowy i SMS-y bez limitu oraz dużo więcej GB

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange