DAJ CYNK

Nowe pakiety z połączeniami na Ukrainę w Play na Kartę

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5444

Nowe pakiety z połączeniami na Ukrainę w Play na Kartę

Od 2017 roku Play proponuje swoim klientom promocje i specjalne oferty, dzięki którym możliwe są tanie połączenia na Ukrainę. Od dzisiaj operator proponuje kolejny, kompleksowy pakiet łączący nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 15 GB internetu oraz aż 1000 minut na Ukrainę w cenie 35 zł.

W Polsce mieszka, pracuje i uczy się coraz więcej obywateli Ukrainy. Chcąc ułatwić im kontakt z bliskimi, Play od 4 lat ma w swojej ofercie specjalne promocje obniżające ceny połączeń do najpopularniejszych ukraińskich sieci. Dzisiaj do ofert Play na Kartę trafił także nowy, obszerny pakiet zawierający:

  • nielimitowane połączenia do polskich sieci komórkowych i stacjonarnych,
  • nielimitowane SMS-y do polskich sieci komórkowych,
  • 15 GB internetu w Polsce,
  • 1000 minut do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell.

Całość oferowana jest w cenie 35 zł. Pakiet dostępny jest w dwóch, wygodnych dla klientów wersjach – jednorazowej (ważnej 30 dni) albo cyklicznej, automatycznie odnawiającej się co miesiąc w przypadku posiadania wystarczających środków na koncie. 

Zobacz: Orange Flex: nowe serwisy w Video Pass

W ofercie wciąż dostępne są pozostałe pakiety:

  • 1000 minut z Polski do ukraińskich sieci za 25 zł,
  • 1000 minut z Polski do ukraińskich sieci oraz 10 GB na Viber za 30 zł.

Poza pakietami Play oferuje swoim klientom z Ukrainy także usługi dodatkowe jak na przykład dostęp do ukraińskich programów i kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali i bajek za pośrednictwem serwisu Megogo już od 3,99 zł tygodniowo lub 11,99 zł miesięcznie.

Wszystkie pakiety można aktywować za pośrednictwem Play24, szybkich kodów USSD lub kontaktując się z obsługą klienta – również na specjalnej infolinii obsługiwanej w języku ukraińskim. Szczegóły ofert znajdują się na stronie internetowej, która została przygotowana zarówno w języku polskim (https://www.play.pl/oferta/ukraina/), jak i ukraińskim (https://www.play.pl/oferta/ukraina/ua/).

Zobacz: Play na kartę: 23 marca ruszy „Promocja dla Wielkiej Brytanii”
Zobacz: W Play dopiszesz do faktury pakiety CANAL+ online

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu