DAJ CYNK

Nowa oferta Play Pokolenia

21.08.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11856

Ważne 6

21

Play wprowadza nową ofertę przeznaczoną dla rodzin wielopokoleniowych, ale to tylko nazwa. Mogą z niej skorzystać w zasadzie wszyscy.



Play wprowadza nową ofertę przeznaczoną dla rodzin wielopokoleniowych, ale to tylko nazwa. Mogą z niej skorzystać w zasadzie wszyscy.

Tańszy abonament grupowy

Play Pokolenia to kolejna oferta grupowa w portfolio Play, ale jest ona tańsza niż w przypadku Play Rodzina. Abonament zaczyna się od 20 zł miesięcznie za osobę, ale bardziej korzystna (bo bez limitu) jest opcja za 30 zł. Do tego w droższych wariantach dodatkowo są dostępne pakiety PlayNow, HBO GO, Showmax i Tidal.



Podane na inforgafice wielkości pakietów internetowych i limitów, po których następuje zmniejszenie szybkości, dotyczą każdej karty SIM osobno. Na przykład w ofercie L każda karta SIM będzie mogła korzystać z dostępu do Internetu z pełną prędkością do momentu wykorzystania w danym okresie rozliczeniowym pakietu o wielkości 30 GB.

Jak to działa?

Play oferuje nowe podejście do tworzenia grup. Na początku wybierany wielkość grupy i zawieramy umowę. Przez kolejne 6 miesięcy płacimy wyłącznie za aktywne numery w ofercie, a numery do oferty dodajemy sami, poprzez wysłanie kodu z aplikacji Play24.



Nowa oferta startuje już w najbliższy czwartek, 23 sierpnia 2018 roku.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
68. ~gość
0

2018-09-18 10:10:36 host: 212.160(...).172.83

Gorsze od duetu w Nju mobile, po co taka oferta skoro nie dorownuje nawet temu co jest na rynku?

Odpowiedz

67. ~11alfons
0

2018-08-25 20:31:33

W Premium Mobile oraz w Virgin Mobile oferta rodzinna jest tańsza.Oraz powoli na rynek w wchodzi rabtel który może namieszać.Jeśli play chce z nimi konkurować to mogłby utworzyć podobną ofertę na kartę.Bądź hybrydę abonamentu i karty.

Odpowiedz

66. ~Adam
-1

2018-08-22 19:25:51

Kiedyś tak.... Kiedy Internet w play działał super. Obecnie, przez te wszystkie promocje w play, sieć bywa zapchana, a transfery niskie. Mam RBM 5 i korzystałem do tej pory z DIL, teraz przerzucilem się na OFNK z Grunwaldem. Mam komfort korzystania, zawsze wysokie prędkością i nie muszę bez przerwy robić wyszukiwania sieci bo RBM przełącza się na inną a wtedy jak wiadomo nie działa DIL. Play był super kiedyś, w tej chwili oferta np Orange miażdży go.

Odpowiedz

65. ~///
-1

2018-08-22 14:36:40

Kolejna dobra wiadomość dla klientów Play.

Odpowiedz

64. ~JJ
0

2018-08-22 12:13:10

60, 3 numery i więcej, wtedy za numer wychodzi 20 zł

Odpowiedz

63. ~
0

2018-08-22 10:49:47

takim sposobem to ludzie będą przechodzili do ofert na kartę na 1 numer telefonu, a nie od razu na kilka numerów w grupie której może nie potrzebują

Odpowiedz

62. ~Queen
0

2018-08-22 10:48:54

Oferta poraża... tęgie głowy pracowały nad tym szok.

Odpowiedz

61. ~
0

2018-08-22 10:46:11

58, masz racje, chcesz mieć telefon u nich w tanim abonamencie, a oni dorzucają coś czego nie potrzebujesz,to nie jest fajne jak cię ktoś ignoruje że tego nie chcesz i jak się jara bardziej od ciebie że to fajne żeby cię przekonać że tego chcesz

Odpowiedz

60. ~
0

2018-08-22 10:32:17

ile musi być numerów w grupie żeby wyszło że numer jest za 20 zł?

Odpowiedz

59. ~JJ
0

2018-08-22 09:38:38

Oferta nie jest zła według mnie. Zwiększyli paczki internetu. W Solo L jest 30 GB z pełną prędkością. U konkurencji na abo w rynku prywatnym, raczej większej paczki nie ma( mogę sie mylić). Na prepaid pewnie gdzieś jest. Ktoś z pewnością się skusi na tą nową ofertę. Teraz czekam na T-M i ich nową ofertę w rynku prywatnym. Ciekawe tylko kiedy się pojawi.

Odpowiedz

58. ~~
0

2018-08-22 09:02:09

Polityka Play (tak, mam u nich komórki): posiadam to co obecnie nazywane jest Formułą Rodzina L. Mam 3 numery, nie brałem telefonu. Przy nowej ofercie płaciłbym za to 105 zł, a płacę 75. Nie tędy droga panowie i panie z Play... Mam już pewność, że umowy u nich nie przedłużę. Nie potrzebuję zapychaczy w postaci Tidala, Showmax czy Play Now - mam je i teraz, do tej pory ani razu nie skorzystałem. Mieszkam akurat w takim miejscu, że nie mam tej sieci nic do zarzucenia, nie zdarzyły mi się nigdy żadne problemy na wyjazdach czy wakacjach. Nie mam problemów z fakturami, niczego nie muszę reklamować. Chwalę sobie, chwalę... Ale ofertą właśnie mnie skutecznie zniechęcili do dalszej współpracy.

Odpowiedz

57. ~Amigo007
1

2018-08-22 02:54:12

Tak jak najbardziej ludzie będą to brali, bo zdecydowana większość się NIE ZNA. I nie ma kto ich uświadomić. Więc idą do jakiegoś salonu operatora, i proszą miłego pana/panią o dobranie dobrej oferty. A jak miły sprzedawca powie że najtańsza oferta mało się opłaca, to łykną wyższy abonament. Zdecydowanej większości nie ma kto uświadomić, i ludzie liczą na dobranie najlepszej oferty przez "fachowców" z punktów sprzedaży. Nie wiedzą jakie ci "fachowcy" mają parcie na wciskanie najdroższych abonamentów.

Odpowiedz

56. ~mkkot
0

2018-08-21 23:52:25

Ta oraz internetowa oferta pokazuje jasno, że abonament jest dla ludzi nieznających ofert, a do tego wcale a wcale nie jest wygodny, tylko kłopotliwy. No ale ludzie będą i tak brali.

Odpowiedz