DAJ CYNK

Nowa oferta Play Pokolenia

21.08.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12187

Ważne 6

21

Play wprowadza nową ofertę przeznaczoną dla rodzin wielopokoleniowych, ale to tylko nazwa. Mogą z niej skorzystać w zasadzie wszyscy.Play wprowadza nową ofertę przeznaczoną dla rodzin wielopokoleniowych, ale to tylko nazwa. Mogą z niej skorzystać w zasadzie wszyscy.

Tańszy abonament grupowy

Play Pokolenia to kolejna oferta grupowa w portfolio Play, ale jest ona tańsza niż w przypadku Play Rodzina. Abonament zaczyna się od 20 zł miesięcznie za osobę, ale bardziej korzystna (bo bez limitu) jest opcja za 30 zł. Do tego w droższych wariantach dodatkowo są dostępne pakiety PlayNow, HBO GO, Showmax i Tidal.Podane na inforgafice wielkości pakietów internetowych i limitów, po których następuje zmniejszenie szybkości, dotyczą każdej karty SIM osobno. Na przykład w ofercie L każda karta SIM będzie mogła korzystać z dostępu do Internetu z pełną prędkością do momentu wykorzystania w danym okresie rozliczeniowym pakietu o wielkości 30 GB.

Jak to działa?

Play oferuje nowe podejście do tworzenia grup. Na początku wybierany wielkość grupy i zawieramy umowę. Przez kolejne 6 miesięcy płacimy wyłącznie za aktywne numery w ofercie, a numery do oferty dodajemy sami, poprzez wysłanie kodu z aplikacji Play24.Nowa oferta startuje już w najbliższy czwartek, 23 sierpnia 2018 roku.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się