DAJ CYNK

Nowa oferta Internetu domowego T-Mobile

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 33956

Sieć T-Mobile zaprezentowała dzisiaj nową ofertę Internetu domowego LTE w której wybieramy tylko szybkość, nie martwiąc się o ilość przetransferowanych danych.Sieć T-Mobile zaprezentowała dzisiaj nową ofertę Internetu domowego LTE w której wybieramy tylko szybkość, nie martwiąc się o ilość przetransferowanych danych.

Od 13 września do wyboru będą dwie opcje Internetu domowego T-Mobile (ceny uwzględniają rabat za zgodę marketingową):

  • do 20 Mb/s za 45 zł miesięcznie,
  • do 60 Mb/s za 55 zł miesięcznie.

Powyższe kwoty są wartościami końcowymi, wraz z ratą za sprzęt. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące, wyłącznie w opcji z urządzeniem. Do wyboru będą dwa routery:
  • Huawei B525 za 1 zł na start,
  • Huawei B529 (z wbudowanym akumulatorem, na wyłączność T-Mobile) za 199 zł na start.

Internet, przynajmniej według wstępnych informacji, jest w pełni nielimitowany. Pomimo tego, że jest to oferta domowa, router nie jest na stałe przywiązany do żadnej wyznaczonej strefy. Możemy go zabrać w dowolne miejsce w kraju i korzystać z Internetu. Oferta nie działa w roamingu, a z karty SIM nie można dzwonić ani wysyłać wiadomości.

Dodatkowo nie jest naliczana opłata aktywacyjna. Prędkość Internetu może zostać zmieniona w trakcie trwania umowy podczas kontaktu z BOK - w razie potrzeby zmniejszamy lub zwiększamy abonament. Można wprowadzić jedną taką zmianę w miesiącu i jest ona bezpłatna.

Nowy Internet domowy można też połączyć z usługami głosowymi, także dla kilku numerów. W ramach oferty łączonej otrzymamy nielimitowane połączenia, wiadomości SMS i MMS, a także - oczywiście - nielimitowany pakiet danych. Podane wyżej miesięczne opłaty za Internet (45 i 55 zł) wzrosną o 50 zł w przypadku oferty Dla Ciebie (1 karta SIM z usługami głosowymi), 80 zł w ofercie Dla Duetu (2 karty SIM z usługami głosowymi) lub 90 zł w ofercie Dla Rodziny (3 karty SIM z usługami głosowymi).Routery nie wymagają dodatkowej instalacji. Mają od razu włożoną kartę SIM bez kodu PIN i są od razu gotowe do użycia. Sprzęt nie ma przy tym blokady simlock i zadziała w nim karta SIM dowolnego operatora.

T-Mobile proponuje także klientom możliwość przetestowania oferty przez 30 dni. Wysokość opłaty za czas użytkowania rozliczana jest proporcjonalnie. Operator zwraca także opłatę na start za router. Opłata aktywacyjna nie jest naliczana.

>

Zobacz: prezentacja z konferencji T-Mobile

[Aktualizacja]

Przed startem oferty T-Mobile prowadził testy oferty w Brzegu i Sanoku. Operator chwali się, w tych regionach odnotowano trzycyfrowy wzrost klientów - aż 93% klientów testujących ofertę było zadowolonych, a 63% poleciłoby produkt.

Operator zapewnia, że jego sieć jest gotowa, aby spełnić wymogi stawiane przez klientów. Na koniec 2017 roku, liczba stacji obsługujących technologię LTE zwiększyć ma się z obecnych 9900 do 10100. Przekłada się to na zasięg obejmujący 99,8% populacji kraju i 97,6% powierzchni Polski.
Z 2800 do 4125 ma wzrosnąć liczba stacji obsługujących technologię Carrier Aggregation, czyli oferujących agregację kliku częstotliwości i wyższą dzięki temu przepustowość Internetu.

Zobacz: cennik taryfy Internet domowy
Zobacz: regulamin promocji Internet DomowyŹródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu