DAJ CYNK

Nowa odsłona Play360

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7088

Od dzisiaj usługa Play360 w ofercie fioletowej sieci otrzymała nową, ulepszoną  formułę. Operator wprowadził jeden nowy wariant usługi i wprowadził zmiany w już istniejącym.

Play360 to pakiet usług, który zapewnia klientom Play korzystne cenowo możliwości naprawy telefonu w razie usterki, daje większą ochronę przez zagrożeniami czyhającymi w internecie, a także daje dostęp do dodatkowych aplikacji. Teraz usługa doczekała się zmian.

Zobacz: Play360 - nowe usługi Play
Zobacz: Zasięg LTE sieci Play w kolejnych miejscowościach

Modyfikując swoją ofertę, Play wprowadza nowy wariant Play360 MAX za 30 zł miesięcznie. Zdaniem operatora jest to idealne rozwiązanie dla droższych telefonów oraz dla klientów, którzy często uszkadzają telefon. Roczny limit kosztów naprawy wynosi 2400 zł. W Play360 MAX   jest też szerszy zakres naprawy w stosunku do podstawowego wariantu Play360: dodatkowo naprawa po zalaniu/zatopieniu w wodzie oraz naprawa pozostałych części telefonu: głośnika, baterii, gniazda ładowania i gniazda karty SIM.

Klient będzie mógł więc teraz wybrać między dwoma alternatywnymi wariantami: Play360 lub Play360 MAX, które różnią się tylko warunkami usługi naprawy telefonu.

Zobacz: Play wprowadza nowe pakiety internetowe ważne poza Unią Europejską
Zobacz: Play: opłata za bilety komunikacji miejskiej na rachunku

Zmiany dotyczą też wariantu podstawowego Play360 za 20 zł miesięcznie. Roczny limit kosztów napraw podwyższony został z 800 zł do 1000 zł. Play powiększył więc tym samym wartość pakietu, która łącznie wynosi 99 zł za 20 zł mies. Co jeszcze? Teraz ochrona Internetu z Kontrolą Rodzicielską w Play360 jest dostępna na dwa urządzenia. Operator dodał też do pakietu nową  aplikację. Nickelodeon w Play to propozycja dla rodzin oferująca dostęp do bajek, gier i seriali z ulubionymi bohaterami dzieci i młodzieży. Aplikacja jest stworzona dla dzieci i całkowicie przystosowana do ich wieku.
 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Play

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu