DAJ CYNK

nju mobile: można już korzystać z 5G

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

starter nju mobile

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w nju mobile rusza 5G. Klienci mogą już korzystać z sieci w tym standardzie, zarówno użytkownicy nju na abonament, jak i nju na kartę od 29 zł. 

Orange zapowiadał 5G w nju mobile dziesięć dni temu i zgodnie ze swoją obietnicą, dziś w pełni udostępnia dostęp do nowego standardu sieci wszystkim chętnym użytkownikom nju. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. 

Żeby korzystać z 5G w nju mobile, użytkownicy muszą:

  • znajdować się w zasięgu 5G,
  • mieć urządzenie współpracujące z tą technologią,
  • korzystać z nowych usług w nju na abonament: nju 29 zł 5G, nju 39 zł 5G 
  • lub istniejących usług: nju internetowy, wszystko za nie więcej niż 29 zł w nju na kartę.

5G jest dostępne dla klientów korzystających z nowych usług nju solo od 29 zł, a w opcjach w parze i trio – od 19 zł od osoby. W ofercie w parze za 19 zł od osoby klienci mają do wykorzystania wspólnie do 60 GB w 5G, a za 24 zł do 120 GB z 5G.

W internecie mobilnym (plan nju internetowy) 5G zostanie włączone automatycznie dla obecnych i nowych klientów. Podobnie w ofercie nju na kartę w usłudze wszystko za nie więcej niż 29 zł. W planie nju internetowy do wykorzystania jest miesięcznie aż do 180 GB z 5G.

Obecni klienci nju na abonament mogą bezpłatnie migrować na nowe usługi, logując się na swoje konto na www.njumobile.pl/logowanie.

Orange – gdzie działa 5G?

W zasięgu 5G Orange jest już 7,2 mln osób. 5G dostępne jest w takich miastach, jak: Warszawa, Łódź, Płock, Poznań, Wrocław, Górnośląski Okręg Przemysłowy, Kraków, Kielce, Opole, Częstochowa, Rzeszów, Bielsko-Biała, Trójmiasto, Lublin, Konin

Z danych Orange wynika, że klienci operatora mają już w rękach ponad milion urządzeń obsługujących 5G. Z sieci w tym standardzie mogą korzystać użytkownicy ponad 142 modeli smartfonów i innych urządzeń dostępnych w salonach Orange i sklepie internetowym.

Zobacz: Orange rozdaje środowe prezenty. Nie wiesz, co dostaniesz
Zobacz: Testuj z Orange i wygraj flagowego Samsunga

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Orange Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu