DAJ CYNK

nju komórkowy – nowa, cyfrowa oferta Orange

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

nju

Orange wprowadza nowość w ofercie marki nju mobile. Wystartowała cyfrowa usługa nju komórkowy. Dostępna jest w aplikacji i na stronie internetowej. Oferta przypomina zasadą działania Orange Flex. 

Dziś oferta nju mobile wzbogaciła się o nowy wariant nju komórkowy, którą samodzielnie zarządza się w aplikacji na smartfon lub poprzez stronę internetową. W podobnym modelu Orange oferował wcześniej usługę nju światłowód.

Zobacz: Orange rusza z testami nju światłowodu

Decydując się na usługę nju komórkowy, za 29 zł miesięcznie użytkownik otrzymuje rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi w Polsce oraz w roamingu w Strefie UE bez limitu. Również SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu w Strefie UE są bez ograniczeń

Użytkownik dostaje 20 GB na start w technologii 5G do wykorzystania w Polsce. Liczba gigabajtów w ofercie nju komórkowy rośnie wraz ze stażem: 40 GB po pół roku, 50 GB po roku i 60 GB po 2 latach. 

Jeśli klient ma już numer w nju mobile l na abonament lub na kartę, staż w sieci jest zapamiętywany przy przenoszeniu numeru do nju komórkowy. Dodatkowo można jeszcze skorzystać z pakietu 5 GB do wykorzystania w roamingu w Strefie UE.

nju z aplikacją, bez faktur i umowy

Nowa oferta nju komórkowy, podobnie jak nju światłowód, dostępna jest w aplikacji mobilnej, gdzie samodzielnie można zarządzać usługą w smartfonie. Nie ma faktur ani umowy. Za wszystko płaci się z góry i nie więcej niż wynika z wybranej oferty. Jak przekonuje Orange, zarządzenie usługą w aplikacji jest intuicyjne, wygodne i bezpieczne. 

Prosty jest również zakup oferty. Nie trzeba odwiedzać salonu, wystarczy wejść na www.nju.pl lub pobrać aplikację nju mobile. Później należy tylko wybrać nowy numer lub przenieść obecny. Konieczne jest jedynie potwierdzenie tożsamości oraz wybór sposobu płatności. Można ją zrobić kartą płatniczą, online lub BLIK-iem.

Aplikację nju mobile można ściągnąć ze sklepu Apple Store lub Google Play.

Zniżka za pakiet dwóch usług

W nju mobile można łączyć usługi i dostać za to zniżki. Jeśli klient korzysta z nju komórkowy i nju światłowód, zapłaci miesięcznie 3 zł mniej.

Zasady działania ofert nju na abonament i nju na kartę pozostają bez zmian. Wszystkie oferty dostępne są na stronie njumobile.pl.

Więcej szczegółów w regulaminie:

Zobacz: Orange z nietypową inicjatywą. Stworzył specjalne strefy
Zobacz: Przenieś numer do Orange i nie płać przez pół roku
 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Orange Polska

Źródło tekstu: Orange Polska