DAJ CYNK

Netia ma nowe promocje na koniec wakacji

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6370

Netia wprowadziła nowe oferty światłowodowego dostępu do Internetu o szybkości do 1 Gb/s z usługami TIDAL lub HBO GO w cenie abonamentu i umową na 9 miesięcy. Dostępne są również nowe pakiety Internetu z TV, z dostępem do kanałów premium, transmitujących większość lig piłkarskich (Polsat Sport Premium, Canal+ itp.) w atrakcyjnej cenie.

Z myślą o osobach, które poszukują szybkiego, światłowodowego dostępu do Internetu, ale nie mogą się wiązać z operatorem bardzo długą umową, Netia przygotowała ofertę z umową na 9 miesięcy. W jej ramach klienci otrzymują szybki dostęp do Internetu o prędkości pobierania danych nawet do 1 Gb/s, przy czym podstawowa opcja za 50 zł miesięcznie zapewnia pobieranie danych z prędkością do 150 Mb/s. Ponadto, bez dodatkowych opłat, można wybrać dostęp do serwisu muzycznego TIDAL lub do usługi HBO GO.

Zobacz: Wyniki Netii po 2Q2019 - mniej usług i niższe przychody

Nowa oferta dostępna jest w kilku wariantach prędkości łącza internetowego: 150 Mb/s, 500 Mb/s lub 1 Gb/s, a miesięczny abonament wynosi odpowiednio: 50 zł, 70 zł i 90 zł. W pierwszym miesiącu, niezależnie od wybranego wariantu prędkości łącza, abonament wynosi 40 zł. Do każdego z wariantów klient otrzymuje, bez dodatkowych opłat, router Wi-Fi. Jednorazowa opłata aktywacyjna to wydatek 49 zł.

Do światłowodowego Internetu (z usługą TIDAL lub HBO GO) można dokupić kartę SIM Netia Mobile, z nielimitowanymi połączeniami, nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami oraz dostępem do Internetu bez limitu danych za 30 zł miesięcznie.

Zobacz: Netia podpadła UOKiK za niechciane telefony, jednak uniknęła kary

- Głównymi adresatami oferty „Światłowód z TIDAL lub HBO GO” są studenci oraz, tak zwani, migranci zarobkowi, bo to głównie te grupy klientów poszukują szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu z krótką umową. Polecamy ją zwłaszcza tym, dla których krótki okres umowy ma znaczenie, a dostęp do najlepszej rozrywki (TIDAL lub HBO GO) jest dodatkową wartością. Promocja ważna jest do końca października.

- powiedział Bartłomiej Gierszyn, Dyrektor Marketingu B2C w Netii

Premium w zasięgu ręki

Netia uatrakcyjniła również ofertę pakietową (światłowodowy Internet z usługą TV) z kanałami premium. Do dotychczasowych pakietów: dla Kibica (m.in. z Polsat Sport Premium, Eleven Sports) i Kinomaniaka (m.in. z HBO HD), dodany został wariant z pakietem Canal+ Prestige. Każdy z powyższych pakietów (Internet + TV) kosztuje 80 zł miesięcznie i zawiera światłowodowy dostęp do Internetu z prędkością pobierania danych do 150 Mb/s oraz ponad 100 kanałów TV (większość w HD). Przyspieszenie łącza internetowego do 500 Mb/s kosztuje dodatkowo 20 zł miesięcznie, a do 1 Gb/s 40 zł miesięcznie.

Zobacz: Sierpniowe okno otwarte w Netii: osiem zróżnicowanych kanałów bez dodatkowych opłat

Na najbardziej zagorzałych kibiców sportowych, szczególnie piłki nożnej, czeka bogatszy pakiet Internetu z TV, który obejmuje między innymi kanały Polsat Sport Premium, Eleven Sports i pakiet Canal+ Prestige w łącznej cenie 110 zł miesięcznie (z internetem do 150 Mb/s). Dzięki tej ofercie klienci otrzymają dostęp do transmisji Ligi Mistrzów UEFA, ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i oczywiście polskiej Ekstraklasy. Przez pierwsze 3 miesiące abonament wynosi 0 zł.

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu