DAJ CYNK

Sierpniowe okno otwarte w Netii: osiem zróżnicowanych kanałów bez dodatkowych opłat

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 6806

W sierpniu abonenci usług telewizyjnych w Netii będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać osiem zróżnicowanych kanałów. Operator łącznie oferuje 220 kanałów, w tym 130 w rozdzielczości HD.

Na wielbicieli sportu i aktywnego wypoczynku czekają wydarzenia na kanale Eurosport 1 HD oraz produkcje emitowane na kanale Active Family HD. Do obu będzie dostęp do 6 września tego roku, bez posiadania wykupionego pakietu Sport i emocje (łącznie 16 kanałów, w tym 14 HD).

Zobacz: W Play Now można obejrzeć hity filmowe SPI International

Fanów kryminałów oraz mrożących krew w żyłach rekonstrukcji, a także urządzania wnętrz i gotowania, ucieszyć może „odkodowanie” kanałów: Crime+Investigation Polsat HD, Kuchnia+ HD i Domo+ HD, które wchodzą w skład pakiet Styl Życia (razem 15 kanałów, 13 HD). Miłośnicy historii, którzy nie posiadają w Netii pakietu tematycznego Wiedza i odkrycia ( 13 kanałów, w tym 12 HD) będą mogli do 6 września, bez dodatkowych opłat, oglądać kanał HISTORY HD, który jest jednym z najpopularniejszych pozycji w swojej kategorii na rynku.

Zobacz: Netia proponuje pakiet trzech usług. Światłowód, telewizja i internet mobilny za 60 zł miesięcznie

Osoby, które lubią niekoniecznie najnowsze hity komediowe i kinowe superprodukcje, ale nie wybrali jeszcze pakietów Seriale (w sumie 12 kanałów, 7 HD) oraz Kino (6 kanałów HD), mogą sprawdzić na własne oczy, co oferują obecnie Comedy Central HD (Seriale) i Paramount Channel HD (Kino).

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu