DAJ CYNK

Multimedia: Na koniec umowy zabierzemy ci telewizor

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 229482

Multimedia oferta z telewizorem

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że operatorzy do swoich ofert dodają różne urządzenia, przy czym sprzęt w rodzaju modemu czy dekodera jest często nam tylko wypożyczany na czas trwania umowy. Multimedia Polska w podobny sposób traktuje telewizor, który udostępnia w swojej paczce usług.

Paczka usług, o której mowa powyżej, zawiera telewizję kablową dostarczającą 150 kanałów telewizyjnych, z czego 58 jest gwarantowanych. 79 udostępnianych kanałów ma jakość HD. Do tego w pakiecie otrzymujemy Internet o szybkości 150 Mb/s oraz 40-calowy telewizor LED marki Manta. Całość kosztuje razem 128 zł lub 132 zł, jeśli nie zgodzimy się na e-fakturę.

Zobacz: Vectra finalizuje zakup sieci Multimedia Polska
Zobacz: Kwietniowe wyniki speedtestu: Inea i T-Mobile wciąż na szczycie rankingów

Multimedia pakiet z telewizorem - zrzut ekranu

Jeśli wczytamy się w regulamin, dowiemy się, że operator nie ceni zbyt wysoko swojego telewizora, który tylko udostępnia abonentowi. Ten po zakończeniu umowy powinien zwrócić w ciągu 14 dni sprzęt udostępniającemu, a jeśli tego nie zrobi, Multimedia Polska ma prawo zażądać zapłaty kary umownej w wysokości... 49 zł (słownie: czterdzieści dziewięć złotych). Jeśli umowę abonencką rozwiążemy po 36 miesiącach, kara umowna za brak zwrotu telewizora wynosi już tylko złotówkę.

Zobacz: Cyfrowy Polsat i sieć Plus: wydłużone i bogatsze otwarte okno TV
Zobacz: Play wciąż poszerza zasięg swojej sieci LTE. W kwietniu fioletowy Internet przyspieszył w tych miejscowościach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Multimedia

Przewiń w dół do następnego wpisu