DAJ CYNK

Multimedia: od 15 września nowy pakiet Internet 150Mb+

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7430

Firma Multimedia Polska poinformowała o wprowadzeniu od 15 września tego roku nowego pakietu Internet 150Mb+. Być może zastąpi on w przyszłości ofertę z Internetem o szybkości do 120 Mb/s.

Nowy pakiet ma umożliwić klientom pobieranie danych z Internetu z szybkością do 150 Mb/s. Jak podaje Telko.in, istnieje prawdopodobieństwo, że operator wycofa się z oferowanego obecnie Internetu o szybkości do 120 Mb/s (cena 39 zł miesięcznie) na rzecz wyższej prędkości. Miejmy nadzieję, ze jeśli tak się stanie, to cena będzie podobna. Tej Multimedia Polska nie podaje, pokazując tylko cenę regularną (bez promocji), wynoszącą 629,99 zł.

Zobacz: Cennik usługi Multimedia Internet
Zobacz: Cennik usługi Multimedia Internet w technologii światłowodowej

Informujemy, że od 15 września 2019 r. dostępny będzie w sprzedaży nowy Pakiet: Internet 150Mb+. Przygotowane zmiany w Cenniku Usługi Multimedia Internet dla spółki Multimedia Polska S.A., będą obowiązywać dla Umów Abonenckich i Aneksów do Umów Abonenckich zawartych od 15 września 2019 r. Wobec pozostałych Abonentów zmiany będą obowiązywać od dnia 01 października 2019 r. W przypadku braku ich akceptacji, przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia Umów Abonenckich o świadczenie w/w usług z Multimedia Polska S.A. z zachowaniem 1- miesięcznego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego,  z którego można skorzystać do dnia wejścia w życie proponowanych zmian. W razie skorzystania z prawa wypowiedzenia Umowy przez Abonenta, Operatorowi będzie przysługiwać roszczenie o zwrot  przyznanej Abonentowi ulgi.

- czytamy w komunikacie

Zobacz: Multimedia Polska z nową ofertą internetową i internetowo-telewizyjną
Zobacz: Internet studencki w Multimedia Polska

Obecnie operator Multimedia Polska oferuje swoim klientom łącza internetowe o szybkości 120 Mb/s, 300 Mb/s, 600 Mb/s i - w niektórych lokalizacjach - 1,2 Gb/s

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Multimedia Polska, Telko.in

Przewiń w dół do następnego wpisu