DAJ CYNK

Huawei ogłasza promocję z okazji Chińskiego Nowego Roku na huawei.pl

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10004

Huawei ogłasza promocje z okazji Chińskiego Nowego Roku na huawei.pl

Huawei przygotował nową ofertę w swoim sklepie internetowym – tym razem z okazji Chińskiego Nowego Roku. Każdy, kto między 24 a 26 stycznia zrobi zakupy na huawei.pl, otrzyma kupon rabatowy na kolejne zakupy. Wartość kuponu może wynieść nawet 800 zł, ale jego ostateczna wysokość będzie zależna od wartości zamówienia. 

Aby wziąć udział w promocji z okazji Chińskiego Nowego Roku, wystarczy wejść na stronę sklepu Huawei: https://shop.huawei.com/pl i kupić wybrany produkt lub produkty. Warunkiem jest, aby końcowa wartość koszyka przekraczała 199 zł. Wartość kodu rabatowego zależna będzie od wysokości zamówienia – maksymalnie może wynieść nawet 800 zł w postaci vouchera do wykorzystania podczas kolejnych zakupów na huawei.pl. Kod rabatowy zostanie przesłany na adres e-mail kupującego w ciągu 15 dni od dokonania zakupu i będzie ważny przez 30 dni od momentu jego otrzymania.

Zobacz: Huawei Mate 30 Pro znowu do kupienia w Polsce, z tymi samymi promocjami co wcześniej
Zobacz: Polacy nie chcą Huaweia Mate 30 Pro? Przedsprzedaż wciąż trwa

Przykładowo, przy zakupie najnowszego smartfonu Huawei Mate 30 Pro za 4299 zł, wartość kodu rabatowego na kolejne zakupy wyniesie 800 zł. Natomiast nabywca słuchawek Huawei FreeBuds 3, kosztujących 699 zł, otrzyma kupon o wartości 100 zł. 

Zobacz: Huawei szpieguje? Patrz na ręce Xiaomi

Szczegóły promocji, regulamin oraz informacja o dokładnej wartości kuponów rabatowych dostępne są na stronie: https://shop.huawei.com/pl/promo_chinskinowyrok.html

Promocja potrwa od 24 do 26 stycznia, a każda osoba biorąca w niej udział może otrzymać tylko jeden kupon rabatowy. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i voucherami.

Zobacz: Huawei rozdaje kupony rabatowe dla aktywnych w sklepie huawei.pl
 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu