DAJ CYNK

Heyah: nowy pakiet internetowy 200 GB. Kto może skorzystać?

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Heyah: nowy pakiet internetowy 200 GB

T-Mobile przygotował w Heyah na kartę nowy pakiet internetowy 200 GB za 35 zł na 30 dni do wykorzystania na terenie Polski. Można z niej skorzystać od dziś w sklepach T-Mobile oraz w wybranych punktach sprzedaży.

Operator przedstawia nowy pakiet w Heyah na kartę jako ofertę skierowaną do klientów z Ukrainy, jednak regulamin nie stawia żadnych tego typu ograniczeń.

Wybierając nowy starter internetowy w ofercie Heyah na kartę, klienci mają od razu aktywowaną paczkę 200 gigabajtów, dzięki czemu mogą korzystać z usług zaraz po wybraniu oferty. Jest ona cykliczna i odnawia się co 30 dni – wystarczy doładować konto kwotą 35 zł. Co ważne, w tej ofercie nie ma możliwości wykonywania połączeń głosowych i wysyłania MMS-ów. Oferta nie działa też w roamingu.

T-Mobile przekonuje, że oferta Heyah sprawdzi się jako internet domowy – wystarczy dobrać do niej router lub modem. Dla tych, którzy zdecydują się na takie wykorzystanie internetu od Heyah na kartę, operator przygotował routery, które z pewnością ułatwią to zadanie. Poniżej rekomendowane urządzenia:

  • Alcatel Link Zone za 179 zł
  • Xiaomi Router Mobilny MiFi F490 za 179 zł
  • Alcatel LINKHUB LTE cat7 Home Station za 499 zł
  • ZTE MF286R za 449 zł

Oferta dostępna jest w sklepach T-Mobile oraz w wybranych punktach sprzedaży w całej Polsce – pełna lista znajduje się na stronie: www.heyah.pl/zarejestruj.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie: https://www.heyah.pl/200gb oraz w poniższym dokumencie:

Zobacz: Testujemy mobilny światłowód. Jak działa T-Mobile Internet 5G Home Office?
Zobacz: T-Mobile daje 555 GB na start w Heyah na kartę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Przewiń w dół do następnego wpisu