DAJ CYNK

Huawei Watch GT za 499 zł w nocnej wyprzedaży Play

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8271

Huawei Watch GT promocja

W dzisiejszej odsłonie nocnej wyprzedaży w sklepie internetowym Play można za 499 zł stać się posiadaczem zegarka Huawei Watch GT.

499 zł to o 200 zł mniej niż wynosi regularna cena zegarka i zupełnie obiektywnie - jest to bardzo dobra okazja. Tradycyjnie wyprzedaż potrwa całą noc i promocja zakończy się jutro o godzinie 9 rano.

Zobacz: Co kryje wnętrze iPhone'a 11 Pro Max? Wielką baterię, maleńką płytę główną i dużo uszczelek

Huawei Watch GT to prawdziwy przebój wśród dziennikarzy technologicznych. Nie ma wydarzenia, podczas którego nie spotkałbym przynajmniej jednej osoby z tym zegarkiem. Na pytanie o wrażenia z użytkowania zawsze w pierwszej kolejności można usłyszeć o czasie działania na pojedynczym akumulatorze. Z aktywnymi wszystkimi funkcjami, w tym synchronizacją powiadomień oraz śledzeniem aktywności wraz z automatycznym pomiarem pulsu, zegarek jest w stanie działać nawet dwa tygodnie. Rekordowe wyniki z wyłączonym pulsometrem zbliżały się do miesiąca. Do tego zawsze chwalony jest elegancki wygląd oraz wykonanie zegarka.

Zobacz: Allegro Smart! Week - festiwal zakupów ze zniżkami do 70%

Wadą Watch GT jest brak popularnego systemu operacyjnego, jak choćby Android Wear. Dlatego też często jest określany mianem zaawansowanej opaski w obudowie zegarka. Jeśli jednak szukacie tego typu urządzenia dla dostępu i powiadomień oraz śledzenia aktywności, Watch GT będzie dobrym wyborem.

Zobacz: Test Jabra Elite 85H - wygodne i bogato wyposazone słuchawki z potężną baterią

Źródło tekstu: Play; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu