DAJ CYNK

Twój pomysł na nazwę folii hydrożelowej to...? Czekamy na najlepsze zgłoszenia. Czekają też nagrody

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12486

Przypominamy, że na Telepolis.pl trwa konkurs na najlepszą nazwę dla folii hydrożelowej firmy Leader GSM. Na autorów 10 najlepszych pomysłów czekamy do 16 czerwca i oczywiście ich nagrodzimy.

Jak wykazały redakcyjne testy rozwiązanie hydrożelowe ma istotną przewagę. Struktura materiału zdolna jest do samoregeneracji niewielkich rys, dzięki czemu nawet po wielu tygodniach użytkowania folia może wyglądać jak nowa. Z kolei w przeciwieństwie do szkieł ochronnych, rozwiązanie hydrożelowe nie pęka i nie rozwarstwia się w ostrym słońcu.

Zobacz: Testujemy folię hydrożelową dostępną w Leader GSM – wygraj swoją!

Poza tym w przeciwieństwie do zdecydowanej większości szkieł, ochrona ekranu jest właściwie niewidoczna i trzeba się mocniej przyjrzeć by ją spostrzec. Po utwardzeniu folia hydrożelowa uzyskuje właściwości ochronne szkła hartowanego. A co z kurzem? W przypadku folii hydrożelowej firmy Leader GSM pierwsza warstwa folii, która służy do precyzyjnego umieszczenia hydrożelu jest jednocześnie narzędziem pozbywającym się kurzu.

Konkurs: Wygraj jedną z 10 folii hydrożelowych!

Dzięki uprzejmości firmy Leader GSM, do rozdania mamy 10 folii hydrożelowych dopasowanych, do Waszych telefonów. Zasady konkursu są proste - folia hydrożelowa to długa nazwa, może więc macie pomysł na inną, prostszą? Żeluś? Hydro?

  1. Zaloguj się na TELEPOLIS.PL,
  2. Podaj w komentarzu pod tym tekstem model telefonu na jaki chcesz otrzymać folię hydrożelową oraz...
  3. Podaj Twój pomysł na nazwę folii hydrożelowej.

Np. Samsung Galaxy A50 - Żeluś

10 najciekawszych propozycji nagrodzimy foliami hydrożelowymi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 czerwca, a najpóźniej 20 czerwca ogłosimy listę zwycięzców. Nagrody pod wskazany przez Was adres dostarczy Leader GSM - sponsor konkursu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu