DAJ CYNK

Darmowe kanały BBC w Cyfrowym Polsacie na ferie

18.01.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3635

Ważne 1

0

Cyfrowy Polsat to kolejny operator telewizyjny, który oferuje klientom dostęp do darmowych kanałów na ferie.

Z darmowych kanałów do 26 lutego mogą korzystać abonenci Cyfrowego Polsatu, za pośrednictwem dekoderów oraz w serwisie Cyfrowy Polsat GO z aktywną obsługą On the GO.

Zobacz: Tobias Solorz rezygnuje z funkcji prezesa Cyfrowego Polsatu

Za darmo dostępnych będzie pięć kanałów:

  • BBC Brit z programami: „Cuda inżynierii”, 26 seria kultowego magazynu „Top Gear” czy „Who Wants to Be a Millionaire z Jeremy Clarksonem” − najpopularniejszy teleturniej na świecie, który w Wielkiej Brytanii powraca w nowej odsłonie i z nowym prowadzącym.
  • BBC Earth, a na nim: „Żyj zdrowiej i dłużej” – program, w którym dziennikarka kulinarna Kate Quilton oraz reporter Morland Sanders przyglądają się różnorodnym produktom oraz zagadnieniom, które mają wpływ na długość naszego życia, oraz program „Niezwykłe moce ludzkiego ciała”, w którym za pomocą pomysłowych eksperymentów rozszyfrowywane są mechanizmy działania mózgu i ludzkiego ciała.
  • BBC First z serialem obyczajowym „Rozstania” i kontynuacją nagrodzonego statuetkami Emmy i Golden Globe serialem „Top of the Lake”.
  • BBC Lifestyle i kulinarny świat Jasmine i Melissy Hemsley, czyli „Siostry Hemsley: zdrowo i pysznie” oraz „Start up: daj sobie rok” – w programie baronowa Karren Brady obserwuje ludzi stojących przed wyzwaniem założenia własnego biznesu.
  • CBeebies i zabawa dla najmłodszych z podróżującymi po całym świecie bohaterami animacji „Odlotowcy − Go Jetters!” oraz „Dom pod jabłonką”.

Zobacz: Telewizja Jambox odkoduje kanały z bajkami na ferie zimowe

Źródło zdjęć: Cyfrowy Polsat

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Przewiń w dół do następnego wpisu